- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 802 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Luciano99
16
@FcPortoFan1999 napisał, że nie ma gola dla Ghany, a jak gol został uznany po Varze, to usunął... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 802 Culés
1
Ale ta Viki Gabor jest męcząca. Taka komedia na sylwestra i zero jakiegoś przyznania się do błędu a teraz że beka z hejterów. Jeszcze ten poliszenglisz.
0
@xvcWinterSoldier Co zrobiła?
0
@xvcWinterSoldier
to jest Simlish
2
@tristan87 Tekstu zapomniała xD
0
@TheNekro94 Zdarza się:)
4
@xvcWinterSoldier Ona się w ogóle zachowuje jakby była jakąś wielką gwiazdą jak Beyonce czy Rihanna. Wywiady i występy jak za karę albo jakby anemiczką była xD
0
@agaFCB Odwaliło od kontaktów z Malikiem i inna ferajną
1
@tristan87 https://www.tiktok.com/@kaganek2023/video/7318854204842429729?q=viki%20gabor&t=1704201342825
@agaFCB W główce się poprzewracało, widziałem wywiady wcześniejsze przed taką sławną to normalnie się wypowiadała
I dlatego dla mnie zapomnienie tekstu nie jest argumentem jeżeli takie wypowiedzi później wychodzą z jej strony
2
@xvcWinterSoldier I ta jej maniera w głosie i to wplatanie angielskich słówek. Porażka. I to też wiele mówi jak traktuje fanów.
2
@xvcWinterSoldier 15-latka strojąca się na 30-latkę z beznadziejną dykcją, bo większość czasu nie wiadomo nawet co ona śpiewa. Gwiazda.
0
@xvcWinterSoldier Kto to w ogóle jest.... WIELKA GWIAZDA bo chyba wygrała konkurs dla dzieci..... Matko. A że w Polsce robią gwiazdę z każdego kto się objawi to się w głowach przewraca a prawda jest taka że na świecie nikt naszych "gwiazd" nie zna. Ile ona sprzedała płyt na świecie? Ile dała koncertów? Gwiazdy to jest Metallica Iron Maiden czy nie wiem Bon Jovi a nie jakaś dziewczynka bo ma kasę. 20 lat pewnie jeszcze nie ma ale autobiografię pewno już zaplanowaną... ŚMIECH.