- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1015 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
4
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
50 odpowiedzi
Kgorecki2500
11
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Ilka
0
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1015 Culés
1
Nie oglądam darta i nawet nie znam zasad ale jak to jest możliwe że tam jakiś gość co ma 16 lat i 164 pozycję w rankingu klepie wszystkich starych wyjadaczy z wysokich miejsc rankingowych?
0
@Emhyr włączył mu się MVG w prime
0
@Emhyr Ten Littler to wybryk natury, talent generacyjny, ale ten Scott Williams to już jakiś psychol i nie potrafię tego wytłumaczyć
0
@Emhyr Tam ranking ma takie znaczenie jak u Kobiet w Tenisie.
0
@barcelonaLM Ale to jakiś debiutant jest tak? Bo taka pozycja w rankingu to chyba wskazuje że niedawno zaczął
0
@Emhyr no on już od kilku lat gra w darta, ale dopiero od tego roku może grać w PDC i to są jego pierwsze MŚ
0
@MesQueUnClub96 Ja ich nie znam. Niektóre nazwiska znam bo kiedyś obstawiałem niektóre mecze i kilka zapamiętałem. Tego Littlera nigdy nie widziałem to samo Williamsa
0
@Emhyr No Littler wiadomo ma 16 więc dopiero zaczyna, a Williams to random który nagle wystrzelił
0
@FcPortoFan1999 Aż tak to chyba nie bo gra tam taki z irokezem to on chyba top1 był i ciężko go było ograć
1
@Emhyr Był to prawda,i to nawet podchodził jako aktualny Mistrz Świata ale w 1/8 finału został przekopany 4-0.
0
@Emhyr Wright już się kończy raczej. Czasami potrafi wejść na wysoki poziom ale to już raczej nie będzie to samo. Generalnie Szkocja ma lipę teraz w darcie bo nie ma następców
0
@Emhyr bo to generacyjny talent, nikogo takiego ten sport nie widział. A ranking jest jaki jest, bo ma 16 lat, więc nie miał kiedy punktów rankingowych nabić XD
0
@Emhyr bo to "sport" dla lamusów, pierwszy lepszy z baru może mieć farta i dobry dzień i wygrać.
0
@Bobo25 To wejdź na scenę i wygraj skoro to takie proste
0
@Bobo25 Nie wiem czy takie rzucanie jest proste. Nigdy nie trzymałem w ręku takiej lotki ale pewnie jakąś wagę ma i trzeba wyczuć jak tym rzucać. Zapewne trzeba ze 100 tyś razy rzucić żeby w miarę ogarniać
0
@MesQueUnClub96 już nie pije alkoholu i przestałem chodzić po barach, więc wyszedłem z wprawy.
Dla mnie to jest po prostu jakąś zwykła rozrywka rodem właśnie z barów. Fanaberią jest nazywanie tego sportem, to tak jakby sportem nazywać rzucanie kłodą drewna na odległość jak bawią się tym Szkoci bodajże.