- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 781 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Luciano99
21
@FcPortoFan1999 napisał, że nie ma gola dla Ghany, a jak gol został uznany po Varze, to usunął... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 781 Culés
2
Rok temu spędziłem z psem północ, gdzie się rzucał przez idiotów strzelających od rana- fakt. Jednak zaopiekowany o północy przy nodze był spokojny.
W tym roku spędziłem sylwestra z owczarkiem który wtulał się we wnękę żeby nie słyszeć i ogólnie miał cały dzień wyebane, a jak przyszła północ to spokojnie przy nodze, wręcz ZAINTERESOWANY tych parę minut spędził.
Nie jestem żadnym wyznacznikiem, ale japę przez 20 godzin w internetach drze najbardziej ten, kto zostawia swoje psy na pastwę losu o północy!
Testowaliście? Głaskaliście? Gadaliście?
0
@jakub1906 U mnie długi, dwudziestokilometrowy spacer o 7:00 z pieskiem, by go zmęczyć. Potem ostatnie wyjście o około 18 na szybkie siku, gdy było jeszcze w miarę spokojnie. Szczęśliwie udało nam się trafić na okienko, gdy nie strzelili. Do tego zrobienie azylu w postaci zasłoniętych okien i danie legowiska w miejsce, gdzie w mieszkaniu jest najciszej. Ciągle muzyka, by zagłuszyć dźwięk petard, a o północy siedzenie przy psiaku i nagradzanie smaczkami za każdą prawidłową reakcję. Budzik na 3:00, by wyjść z psem na załatwianie potrzeb. Ogólnie nasza Bajka boi się petard, ale dzięki tym radom udało się względnie go przeżyć i dzisiaj nie ma żadnej traumy.
0
@jakub1906 Ja również spędziłem Sylwester z żoną i naszym pupilami. Mamy owczarka niemieckiego który bardzo się stresuje strzelaniem, ale jeszcze mamy królika miniaturkę a ten to dopiero ma wrażliwy słuch.Słyszy 35 razy lepiej od psa a ze 100 metrów szelest gałęzi usłyszy.To trzeba było tulić mocno bo był ostro zestresowany.Tragedia te strzelanie.