La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1607 Culés

4

Złoto w Paryżu w takim wieku by smakowało bardzo fajnie ale będzie dużo chętnych.
@mekston @barcelonaLM


0

@Encore IO raz na 4 lata więc nie dziwne
Jednak w ciągu 4 lat masz 16 szlemów do wygrania i tylko jedną szansę na złoto IO.

Rafa ugrał i złoto w singlu i deblu co ciekawe.

1

@mekston Do tego na mączce gdzie czuje sie najlepiej (wedlug mnie)

0

@Encore Pewnie by wygrał w tym roku ale Djokovic.

0

@Encore Nadal wygra, dość już fałszywych proroków

0

@Encore IO są po Wimbledonie?

To też ciekawe zmiany beda - ziemia - trawa - ziemia - hard

0

@Popitek12 Nadal by wygrał ale Djokovic.Reszta to może się pocałować w tyłek jeśli potrafi.

1

@FcPortoFan1999 Novak na ziemi jest do ogrania tymbardziej ze gra sie do 2

0

@Encore Novak to tam zrobił sezon życia jak król nie grał, a i tak 4 szlemów nie wygrał, on jest słaby. @FcPortoFan1999

0

@Encore myślę że w tym sezonie on będzie miał też IO na celu - jednak brakujący tytuł i będzie też ustawiał niektóre kwestie pod to.

0

@Encore Wątpię aby na tych Igrzyskach dał się komukolwiek pokonać. @Popitek12 Tymczasem Stefanos Tsitsipas...

1

@Popitek12 ciekawe że jak Twój "król" grał to robił nawet lepsze występy w przekroju sezonu

1

@budel17 Zwłaszcza sezon 2011 i 2015 w wykonaniu Djokovica. Zmiótł wtedy konkurencję.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?