La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1161 Culés

2

San Antonio Spurs miażdży Lakersów.
Ale co się dziwić. Nie gra Davis i DeAngelo. Widać ile znaczy ten pierwszy

1

@michal26 San Antonio ma serie 18 porazek z rzędu wiec czas coś wygrac xd

0

@Encore no myślę, że mają szansę. Chyba, że LBJ uruchomi tryb GOAT xD

Btw. Słyszałeś, że Russell i Hachimura mają być wytradeowani?
Jak myślisz - kogo sprowadzą, albo przynajmniej na jaką pozycję?

0

@Encore bo nie ukrywam, że bym obejrzał Irvinga w Lakersach. Na 2 sezony mógłby przyjść. No, ale z drugiej strony źle się czuł przy LBJ, dlatego odszedł z Cavs.
Ale na pewno muszą wziąć jakiegoś rozgrywającego/rzucającego i kogoś na centra/silnego bo mają problem, gdy nie ma Davisa. No a rozegranie...to już klasyka u nich, bo Reaves to taki typowy szósty zawodnik :)

0

@michal26 Plotki są o Zachu LaVinie

0

@Encore ma to sens? Jak oceniasz LaVine?
Bo wg mnie trochę spadł z osiągów.

0

@Encore gdzie oczywiście i tak byłoby to wzmocnienie. Ale musieliby kogoś wtedy na silnego wziąć...
Reaves, LaVine, LBJ, PF jakiś mocny, Davis. Wtedy miałoby to sens.
3-4 by mieli na zmianę (Reddish, Prince na pewno)

0

@michal26 Ciezko oceniac Zacha w Chicago.Bardzo słabiutka druzyna a on tam jedyny obok derozana robi liczby

0

@Encore nom. To też prawda.
Myślę, że trio LaVine, LeBron, Davis przy wsparciu Reavesa i Reddisha to już byłoby coś.
A jak nie On, to kogo byś widział? Zwłaszcza na pozycji 4/5?

konto usunięte

1

@michal26 Dla mnie branie Lavine to proszenie się o kłopoty. Ten gość jest taki sobie i na pewno nie chciałbym go w drużynie mającej jakieś ambicje na mistrza.

0

@BartqRKO no ale dalej jest to lepszy gracz od DeAngelo, czy Princa. Nie jest to też casus Westbrooka, którego nie mogę znieść...
Kogo zatem proponujesz?

konto usunięte

0

@michal26 No dla mnie Lavine to mógłby być właśnie casus Westbrooka. Oddajesz głębie za gracza o wątpliwej jakości i w dodatku nie broniącego zbyt dobrze.

Super fitem dla nich to byłby Caruso i jakiś center, którzy może grać w play-offach, bo jakoś nie ufałbym Woodowi i Hayesowi, a gdyby AD miał problemy z faulami to kimś trzeba grać.

No ale cena za Caruso pewnie będzie wysoka i chyba musieliby za dużo za niego oddać, ale kto wie.

0

@BartqRKO nie no Alex Caruso jest za słaby...to już lepiej Reavesem grać..
Lakers potrzebują kogoś obwodowego z dobrą trojką i właśnie tego silnego. No, ale koncepcji nie mam kogo by mogli wytradować

konto usunięte

0

@michal26 Caruso to będzie najgorętszy kąsek przed trade deadline dla wszystkich drużyn walczących o mistrzostwo. Jego cena może być wyższa nawet niż za tego Lavine. Wystarczy sobie przypomnieć jak fantastyczny był dla Lakers, kiedy wygrywali mistrzostwo.

0

@BartqRKO ale średnie meczowe ma wręcz słabe.

konto usunięte

0

@michal26 Bo to jest typ zawodnika, który robi tak zwane winning plays. Zatrzyma najlepszego zawodnika drużyny przeciwnej czy trafi kluczową trójkę. Lakers za bardzo nie mają obrońcy na niskich i szybkich guardów, więc Caruso by im się bardzo przydał, ale pewnie się to nie wydarzy, bo Bulls będą chcieli za niego zbyt dużo.

0

@BartqRKO no zobaczymy. Trochę racji masz, ale Lakers potrzebują rzucającego trójki gracza, co im 5-6 trójek na mecz będzie regularnie walił. Takiego nie mają, bo Reaves, LBJ, czy Prince muszą mieć dzień.

konto usunięte

0

@michal26 No zobaczymy co tam Rob Pelinka ugotuje. Oni potrzebują właśnie bardzo dobrych role playerów niż jedną gwiazdę. Chyba drugi raz tego błędu nie popełnią co z Westbrookiem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?