- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 981 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Ilka
6
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 981 Culés
0
Przy Łazienkowskiej na trybunach hymn Polski. Może ja jestem jakiś dziwny ale nie wydaje się Wam to trochę dziwne jak kibice na meczu klubowym śpiewają hymn kraju? Tym bardziej, że w Legii większość składu to piłkarze zagraniczni.
4
@Stinger_ Próbują premiera zdenerwować obcym hymnem :P
2
@tadzik447 Jeśli Premier ogląda w tym momencie jakiś mecz to raczej Bayer Leverkusen.
1
@Stinger_ a na wieczór już zaciera ręce na mecz Freiburga
1
@Stinger_ A jaki hymn mają śpiewać? Legia to polski klub, co ich piłkarze obchodzą.
0
@tadzik447 albo cały sejm co w tym czasie świeczki zapala.
0
@DonCarletto Moim zdaniem jednak hymn na reprezentacji się śpiewa, a klub ma swoje przyśpiewki no ale ja nikomu nic nie zabraniam. To tylko moje zdanie.
Czy kiedykolwiek na Barcelonie kibice śpiewali hymn Hiszpanii?
0
@Stinger_ A ktoś im broni?
0
@DonCarletto Nie ale pytam serio - słyszałeś kiedyś na meczu Barcy czy Realu hymn Hiszpanii? Na meczu City, United, Chelsea czy Arsenalu hymn Anglii albo hymn Włoch na meczu Milanu, Interu czy Juve?
2
@Stinger_ W Polsce patriotyzm jest dużo bardziej zakorzeniony. We wszystkich tych wymienionych krajach jest o wiele więcej imigrantów, niż u nas.
0
@Stinger_ A żeś dał przykład XD Już podaj stołeczny Madryt, tam to lubią króla, a nie piszesz o Barcelonie XD Tak samo predzej usłyszysz w Warszawie hymn Polski niż w Chorzowie
0
@Compadre No zapytałem także o Real, kluby Londyńskie i z Mediolanu - szczerze? Nie oglądam teraz zbyt dużo ale dotąd w całym swoim życiu nigdy na tych stadionach nie słyszałem hymnu własnego państwa kiedy grały te kluby - może miałem "pecha", a ktoś z Was słyszał?