- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1093 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
7
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
43 odpowiedzi
Ilka
9
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1093 Culés
9
Występ Lewego można podsumować tak. Ferran w minutę po wejściu na boisko zrobił więcej niż Lewandowski przez godzinę gry.
Świetny był komentarz Labogi w pierwszej połowie jak Lewy po SFG wybił piłkę, " Lewandowski sprawdził czy piłka jest dobrze napompowana"
1
@Criss18Barca Co takiego zrobił?
1
@Criss18Barca Lewandowski robi wypad po sezonie.
0
@Kondziubarca On o tym wie, klub o tym wie?
1
@Criss18Barca ale lewy jest po kontuzji i kompletnie mu piłek nie dogrywali
A to jest robota reszty.
1
@Borneo W kadrzeemu nie podają, w Barcelonie mu nie podają, a jak strzeli z dobitki na pusta bramkę jest geniuszem.
1
@Criss18Barca Ferran też w tym meczu nic nie pokazał
0
@Criss18Barca
A no to fakt Ferran mimo że marnował okazję ale do nich dochodził w przeciwieństwie do Lewego który niestety nic nie pokazał w tym meczu jak najbardziej zasłużona krytyka jak to że został ściągnięty wiadomo Xavi nie powie na Konfie " Ściągnąłem Lewgo bo był przeslaby w tym meczu i nie generował sytuacji. A kolejny raz wychodził aż do środka boiska i próbuje się brać za rozegranie ogólnie nie tylko Lewy w tym meczu był przeslaby ogólnie Fermin jak i felix też nic nie pokazali szczególnego , mało tego cala pomóc i atak zniwelowany przez dobrze zorganizowane RSSS. Hmm
Na końcu mecz do zapomnienia cieszą punkty ale gra kolejny raz tragedia przy klasowym napastniku mogło by się to skończyć porażką
0
@Criss18Barca on jest w slabej formie i mlisy nie jest to lis pola karnego a nie Ronaldinhio czy Neymar nie jest od tego....
0
@Criss18Barca brawo za porównanie 2 paralitykow