- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 556 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Kgorecki2500
15
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 556 Culés
30
Gala Lucek Fight Club 9 "Pięści silniejsze od słów"
W walce otwarcia wystąpili dwaj debiutanci @Kessie oraz @mekston . Obaj początkowo nie mieli konfliktu i dobrze wypowiadali się o sobie w mediach. Jednak patrząc na rozstrzygnięcie tej walki, to sądzie, że te relacje znacznie się pogorszą...
Druga walka to pojedynek o pas mistrzowski federacji LFC. Początkowo hitowe starcie @Rust_Cohle vs @Encore miało odbyć się na zasadach MMA. Jednak menadżer Encora w ostatniej chwili zażądał boksu w dużych rękawicach, Rust ostatecznie zgodził się na zmianę warunków, jednak pod warunkiem oddania przez Encora 30% z wypłaty dla patologicznych rodzin z Sosnowcu, tym sprytnym ruchem pieniądze trafiły na konto Rusta.
https://streamable.com/vd4q1q
Trailer gali LFC 9 "Pięści silniejsze od słów"
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13656744#comment-13656749
8
@Luciano99
Nie dość, że wytarlem nim glebę, to jeszcze dodatkowy hajsik wpadł.
Łatwo
9
@Luciano99 już był na deskach, potem był shake hand a na końcu takie niesportowe zachowanie.
Uśpił mojà czujność
8
@mekston
Zwyczajnie Złapałeś wędkę.
Uczyłem tego zagrania Kessiego
3
@Luciano99 @Encore rownie słaby co jego United. Jestem zawiedziony.
5
@Luciano99 @Encore Powiem ci, że dobrze zrobił twój menadżer z tymi rękawicami. Gdybyście bili się na gołe, to musielibyśmy ci już świeczkę stawiać. Nienaganna technika @Rust_Cohle. Dobrze, że Liverpool ma jeszcze starych wyjadaczy z lat 90 w kibolskich szeregach.
4
@AFA90 Ogólnie i tak szacunek dla @Encore , bo wyszedł do doświadczonego rywala, mistrza federacji. Umiejętności brakowało jeszcze, ale chłop wstawał raz za razem i chciał walczyć, takich zawodników potrzebujemy w naszej federacji