- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1238 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1238 Culés
14
Nie rozumiem lamentu odnośnie wyborów. Jestem w grupie wiekowej 18-29, polityka wcześniej nigdy mnie nie absorbowała, ale wraz z wiekiem i wykonywanym zawodem wraca jak bumerang..
Dla wszystkich Polaków, którzy chcą po prostu żyć i jakoś się rozwijać w własnych gospodarstwach domowych obecny sondażowy podział to marzenie.
1. PiS ma ciągle duży elektorat, ale nie będzie decydowało o większości, chodź muszą się bardzo starać by mimo utraty mediów, większości lukratywnych stanowisk w spółkach rządowych i sądownictwa znaczyć w polskiej polityce - szczególnie, że Andrzej Duda kończy 2 kandecje i więcej nie będzie.
2. KO zobaczyła jak łatwo PiS w 8 lat potrafił mimo afer 2x większych od nich kupić społeczeństwo, mają teraz możliwość utworzenia rządu + bardzo poważnego kandydata na prezydenta.
3. TD musi pokazać, że nie będzie wyłącznie marionetką jak Kukiz15 i walczy o cokolwiek w polityce, by utrzymać się dłużej niż jedną kandecje w sejmie.
4. Lewica zna swoje miejsce i lepiej mieć teraz jakiekolwiek stanowisko w rządzie i pewne poparcie niż walczyć o przekroczenie progu
5. Konfederacja znowu czeka na zmiany i zobaczymy czy wygra interes czy polityka. Czy liderzy wezmą na siebie ciężar czy dalej Korwin będzie psuł bardzo dużo..
W skrócie, każda partia musi teraz się pokazywać na scenie politycznej i dobrze, najlepiej dla "zwyklego" Polaka, który oczekuje nowości w kolejnym cyklu..
Najważniejsze jednak dla mnie jest chyba to, że wreszcie większość sejmowa zahamuje trochę ta tubę propagandową, ten reżim i jad z TVP, sądów
1
@pozor Przecież to jest pewne że za dwa lata to tego łamacza Konstytucji zastąpi Trzaskowski. Jako Prezydent Wawy jest OK a i koalicjia rządząca się zabezpieczy.