- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 976 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Ilka
6
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 976 Culés
6
Grunt to pożywne śniadanko w pracy. Smakówa. Wy już czy jeszcze przed?
https://zapodaj.net/images/41d036cc276dd.jpg
2
@MesQueUnClub_87 bez śniadania z chaty nie wychodzę nawet. Takie przyzwyczajenia z domu rodzinnego zostały
1
@MesQueUnClub_87 A naleśnika, szklankę wody i parę żelków można nazwać śniadaniem?
5
@MesQueUnClub_87 Czarna kawa, czerwony rothmans i dwójką, pożywne śniadanie p0laka
1
@MesQueUnClub_87 Ten ser radamer jest przekozak. Smak prawdziwego sera.
2
@Niente Ja przed wyjściem tylko herbata z cytryną. Też taki nawyk od lat.
@Kgorecki2500 Lepsze to, niż mieć pusty żołądek
@Medium Miałem takie śniadania w czasach Liceum ;D
@Cygan BRC Dokładnie, jeszcze jest taki sam tylko wędzony, też świetny.
1
@Niente bardzo dobre przyzwyczajania
1
@MesQueUnClub_87 Ja w robocie rano mam 20 minut na śniadanko więc wstaje, ubieram się i wychodzę.
1
@MesQueUnClub_87 u mnie herbatka różnej maści, ale nie czarna. Przeważnie zielona albo biała. Do tego w zależności na co mam ochotę ale rano to albo kanapki z pomidorem, płatki + owoce i masło orzechowe lub wafle ryżowe z dżemem. To tak na szybko bo wiadome, wyspać się trzeba xD
1
@MesQueUnClub_87 ja śniadanie jem na kolację, żeby rano mieć więcej czasu... :D
2
@MesQueUnClub_87 a tak serio, właśnie wskoczył taki zestawik:
https://zapodaj.net/images/5c68dffebbeaf.jpg
1
@BorzyKrzys Ja to akurat w ogóle nie mam limitu. Jak nie ma klientów to mogę sobie w tej kuchni siedzieć cały czas, więc szykuję sobie wszystko na miejscu. Zresztą apetyt mnie łapie dopiero godzinę po tym jak wstanę z łóżka.