- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1103 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Ilka
0
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Kozinho.
39
Oszczędzają Haalanda przed transferem do Barcelony
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1103 Culés
2
Zacznijcie saunowac. Nie wiem czy coś kiedykolwiek przyniosło mi tak pozytywne efekty w zdrowiu i samopoczuciu jak saunowanie. Aktualnie chodzę 3 a czasami nawet 4 razy w tygodniu. Na godzinie czy półtora po pracy lub wieczorem na seans. Czuje jaki ma to wpływ na moje zdrowie, jaki odporny jestem na wszelkie choroby. W sumie to nie byłem tak poważnie chory od 4-5 lat. Do tego po melanżu to jest zbawienie, masz kaca i po saunie czujesz się cudownie (jak ja teraz). Oczywiście saunowanie na kacu nie jest dla amatorów bo trzeba umieć i robić to z głową (uzupełnić elektrolity, pic dużo wody, sprawdzać tętno i ogólnie nie przeginać bo jest się odwodnionym po poprzednim dniu). Jak macie multisporta albo medicover to polecam się przekonać bo efekty są niesamowite. Dodać do tego jeszcze jakiś ruch i zdrowe odżywianie i można zdziałać cuda ze swoim ciałem.
0
@Janas11224 Godzinę w saunie siedzisz? To chyba jakaś z niższą temperaturą bo nie wytrzymałbyś w takiej gorącej przez taki czas (chyba)
1
@Emhyr nie No godzinę półtorej jestem na saunie. W saunie siedzę 10-12 minut 3 razy i tyle samo się chłodze i odpoczywam
0
@Janas11224 godzina basenu i pozniej 15min sauny raz w tygodniu. miodzio , zgadzam sie z Toba. Sauna to cudowna sprawa
0
@ElPonczato na basen muszę wrócić, w wakacje mi zamknęli basen bo remont jak co roku a drugi dość daleko, ale teraz basenik i potem sauna by siadło
0
@Janas11224 ja od stycznia systematycznie bede laczyl basen z sauna bo wracam do Polski i u mnie jest kompleks nowo otwarty, piekny basen i spa zone. tu gdzie jestem obecnie nie ma tak dobrze niestety.
0
@Janas11224 No to zmienia postać rzeczy