- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1500 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
17
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
32
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
NeroTFP1
13
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1500 Culés
1
Mistrzem Niemiec w tym roku będzie RB Lipsk. Ewidentnie Bayern nie daje rady z mocniejszymi rywalami, Kane widać że nie jest jeszcze obyty z Bundesligą, Lipsk jest bardzo mocny kadrowo i mają wielkiego trenera. Jest jeszcze Leverkusen, ale oni nie mają kadry by 34 kolejki grać na szczycie
9
@MesQueUnClub96 Czyli Bayern mistrzem
1
@Encore A Bruno wielkim piłkarzem, oba nie są prawdą
1
@MesQueUnClub96 Bruno jest wybitny na swojej pozycji
3
@MesQueUnClub96 "Kane widać że nie jest jeszcze obyty z Bundesligą,"
Przecież Kane ma super wejście do Bayernu
"eksper" xD
1
@mekston U dodiego kazdego dnia się wszystko zmienia
0
@mekston W trudniejszych meczach nie istnieje, z Gladbach nie istniał, z Leverkusen może strzelił ale też go nie było, no i dzisiaj też go nie ma. Połowę G+A nabił sobie z Bochum no ale jak ktoś nie ogląda Bundesligi no to tak wygląda sytuacja
0
@MesQueUnClub96 a Lewandowski istniał w ilu meczach? Może Kane nie ma serwisu
1
@MesQueUnClub96 Przecież Bayern może grać kupsko, a i tak BvB, Bayer czy Lipsk się zesrają i nie pozwolą, żeby ktoś złamał hegemonię. Rozdajesz tytuł pod koniec września xD Rok temu ta sama śpiewka, a jak było? Wiadomo.
0
@MesQueUnClub96
dwubiegunowość u Dodiego:
"z Leverkusen może strzelił ale też go nie było"
a wcześniej
"Tak podważam sofę, bo to niemożliwe by przy bramce mieć przykładowo ocenę 6 w meczu. Zwykły komputerek który liczy podania, dośrodkowania, drapanie się po jajach i to wszystko"
xD
@Encore
0
@barcelonaLM Ale my nie rozmawiamy o Lewandowskim i Barcelonie tylko o HK i Bayernie
@mekston No tamto spotkanie Kane'a to była solidna 7, ale tylko i wyłącznie dzięki bramce
@P33ck Gdyby Lipsk był w sytuacji BVB, nie byłoby mistrza Bayernu. Ten klub jest po prostu przeklęty
2
@mekston Z Alcarazem tez farmazonił,niesamowity człowiek
1
@MesQueUnClub96 ładne umniejszenie gola Kane'a z Leverkusen.
Ciekawe czy przy meczach Lewego piszesz, że generalnie "nie istnieje, ale bramkę strzela" , a nie pbo tam fanbojstwo wjeżdża.
Woow tym tekstem właśnie zaorałeś Lewego.
1
@mekston @Encore Nie ma co z chłopem wchodzić w dyskusję. Dwubiegunówka, bo mutacja się zaczęła.
0
@mekston No Lewandowski miał 3 takie spotkania które oceniam za faktycznie dobre: Celta, Betis, Antwerpia.
1
@MesQueUnClub96 to jakbyś powiedział w stosunku do Kane - z ogórkami ;)
1
@mekston Gość sobie z Was jaja robi.
0
@MesQueUnClub96 "Ewidentnie Bayern nie daje rady z mocniejszymi rywalami,"
80 minuta, remisuje 2:2 w Lipsku. więc jak "nie daje rady" ?
0
@MesQueUnClub96 "Kane widać że nie jest jeszcze obyty z Bundesligą"
Też Kane -6 meczy - 8 bramek, 3 asysty.
Strach pomyśleć co będzie gdy złapie ty obycie cokolwiek masz na myśli.