- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1137 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
7
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
43 odpowiedzi
Ilka
3
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1137 Culés
5
Studząc nastroje po Polska 3:2 Belgia w siatkę.
My awans mamy pewny. Jak nie z tego turnieju, to z rankingu. Matematycznie nie możemy się NIE zakwalifikować. Już u dziewczyn było to wręcz niemożliwe, a faceci to mają taką przewagę w rankingu, że nie sposób w rok spaść na 11-12 miejsce. Jesteśmy ME, wicemistrzami świata, mimo wszystko ćwierćfinał IO, no i oprócz tego wygraliśmy LN (ale nie wiem czy to się nie zeruje po przyszłorocznej edycji).
Także sorry, ale to jest bardzo towarzyski dla nas turniej. Poza tym nie wyobrażam sobie, że my tej grupy nie wygramy lub nie zajmiemy drugiego miejsca. Chiny i Bułgaria a także Meksyk do golenia do zera będą. Jedynie właśnie Belgia, Kanada, Holandia, Argentyna mogą być problemy, ale i tak max 1-2 porażki tutaj :)
0
@michal26 Forma Pucharu Świata była ciekawsza:)
0
@michal26 chodzi o to żeby za rok nie grać na maksa w lidze narodów tylko w spokoju trenować do IO
2
@MysticCat ale my możemy tam rezerwy wysłać na ligę narodów a i tak awansujemy. Możemy wszystkie mecze do końca przegrać (jest ich ze 25 może) a i tak awansujemy na IO.
Powiem więcej. My możemy całej tej 14 naszej nie wystawić a i tak będziemy mieli skład, by pokonać te wszystkie Meksyki, Chiny, Turcje, czy inne Finlandie. Mamy TAK SZEROKĄ kadrę :)
Więc ja bym luzował. Na spokojnie awansujemy. Przypomnę. Awansuje 6 z tego turnieju, Francja i 5 drużyn z rankingu. No 4, bo jeszcze ktoś z Afryki musi być. Pewnie Egipt/Tunezja.
Także easy.
0
@michal26 ok ale Grbic wczoraj w wywiadzie mówił coś innego :D
0
@MysticCat Grbić to musi mówić tak, bo aspirujemy (i w sumie jesteśmy) najlepsi na świecie :) ja mówię po prostu jak jest :)