- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1166 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
13
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
24
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1166 Culés
2
Polecam ten tekst o "niewdzięczności" Ukrainy wobec Polski. Ja się z nim utożsamiam niemal w 100%. Najważniejsze zaczyna się od piątego akapitu.
https://bezkamuflazu.pl/zenujaca-dyskusja-o-ukrainskiej-niewdziecznosci/
1
@KamQiX Ciekawie napisane
0
@KamQiX "W relacjach państwo-państwo nie ma wdzięczności, są interesy.". I dlatego rząd polski wyszedł na frajerów bo trzeba było od razu żądać chociaż dużych gestów za pomoc chociażby w sprawie wołyńskiej a nie tylko tłumaczyć sobie, że oni walczą za nas i oddawać im dobry sprzęt wojskowy za darmo (pomijam czołgi jeszcze z czasów radzieckich ale chociażby Leopardy)
0
@Kgorecki2500 No może i tak, ale ja to rozumiem trochę inaczej. Naszym interesem w dostarczaniu Ukrainie broni jest pokonanie Rosji, a nie pomoc Ukrainie w obronie jej niepodległości. Uważam, że Polska tutaj dba o własny interes pomagając w walce z Rosją. Nie robimy tego przecież z dobrego serca. Co również w tekście jest zawarte:
"W interesie Polski jest rosja słaba, niezdolna do atakowania sąsiadów – bo my również jesteśmy jej sąsiadem, a wedle chorej rosyjskiej ideologii także należną strefą wpływu. Więc nie jest żadną łaską to, co nasz kraj robi dla Ukrainy. Wysyłka broni, status logistycznego hubu, instytucjonalne wsparcie dla obywateli Ukrainy – to wszystko mieści się w kategorii działań chroniących polski interes narodowy. Zabijanie rosjan w Ukrainie to lepszy scenariusz, niż zabijanie ich tutaj – i związana z tym koszmarna destrukcja."