- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1599 Culés
Gorące dyskusje
Batys
1
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
58 odpowiedzi
michaleu
4
Vice City też było moim pierwszym GTA :') https://twitter.com/i/status/2069385649678151701
21 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1599 Culés
0
Taki Xavi niedobry, bo Torre minut nie dostawał, a w Gironie gra same ogony lub wcale.
0
@joloskyy Zastopował sie w rozwoju przez rok na lawie, nic dziwnego
0
@Faro Albo od początku był przeceniany bo w trzeciej lidze double-double zrobił
1
@Emhyr Tego nikt nie wie, rok na ławce w takim wieku może zepsuć kariere. Dlatego Fermin powinien grac albo do rezerw
1
@Faro No Fermin jest bardziej świadomy od Torre dlatego poprosił Xaviego o zgodę na zagranie w rezerwach tylko długo nie pograł bo czerwo xD
0
@Faro moim zdaniem Torre był za słaby żeby grać w Barcie.
Szkoda ze nie poszedł na wypożyczenie wcześniej, Xavi o to prosił.. Ale nie sadze żeby poprzedni rok spowodował ze teraz siedzi na ławce. Po prostu jest słabszy od dobrze grających zawodników Girony. Patrzac jak grają pomocnicy to nie dziwię się że siedzi na lecę.
Oby walczył o minuty i próbował sie rozwinąć.
0
@joloskyy to chyba oczywiste, że gra same ogony. Zespół odpalił na kosmiczny poziomie od początku sezonu, w składzie złożonym z zawodników Girony. Więc chyba oczywiste, że nikt nie będzie ogrywał zawodnika z zewnątrz, jeśli mogą grać swoimi. A tych można sprzedać za dobre pieniądze, ale też mieć w przyszłym sezonie.
Po prostu niefortunny przebieg zdarzeń. Jeśli Girona przestanie tak szaleć, znajdą się i minuty dla Torre.
W podobnej sytuacji jest Fati. Zespół gra niesamowicie. Strzela dużo. Pokonuje trudnych rywali. Dodatkowo nie strzelił 100proc. sytuacji przy rozstrzygniętym meczu. Też nie zapowiada się na granie pierwszych skrzypiec.
Moim zdaniem Fati i tak jest w gorszej sytuacji niż Torre. Bo Girona raczej nie utrzyma formy na puchary. Po prostu głębi składu im zabraknie. A Brighton o top6/7 ma spore szanse się otrzeć ze swoim składem.
0
@yoli ale Brighton gra na 4 frontach, a Girona?
0
@joloskyy Girona gra na fali wyniku. Mają syndrom zwyciężania. Do pierwszej porażki. Później zbastuje. Kontuzja kluczowych graczy ich też zastopuje.
Brighton ma mocny skład. Ma zdaj się 6 napastników. Gdy Fati tam szedł uważałem, że to dobry kierunek. Jednak to co oni grają w tym sezonie pokazuje, że mają zawodników na granie i to ze swojej stajni. Wypożyczonemu przy bardzo dobrych wynikach i dobrej grze zawodników klubu ciężko o minuty. Duża liczba spotkań może to uratować. Jednak z taką formą drużyny nie sądzę aby Fati tam odegrał zbyt kluczową rolę.