- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 838 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 838 Culés
8
Leo Messi nominowany do nagrody FIFA The Best.
Liczę na wygraną ;-)
@Coutinho007 @Kondziubarca @Barca1992 @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @AFA90 @mekston @Roobo @Comfortable_
0
@Lionel_Messi10 To wygra Haaland a Messi ZP.
0
@Emhyr Albo Leo wygra to i to ;-)
0
@Lionel_Messi10 Za ćwierćfinał LM ma wygrać?
1
@Androchem PSG odpadło w 1/8 LM
8
@Lionel_Messi10 Przecież Leo już wygrał The Best 2022. Za 2023 musi wygrać Haaland, lub jak kto woli Rodri, De Bruyne.
0
@Medium To jeszcze lepiej
1
@Lionel_Messi10 Nie sądzę. Będą chcieli to podzielić bo Haaland też mocno zasłużył na jakąś nagrodę a nie jego wina że Norwegia ma słabą reprezentację
2
@Lionel_Messi10 Wydaje mi się, że okres brany pod uwagę zaczyna się już po mundialu, także ktoś z City zgarnie tą nagrodę
1
@Emhyr Ja tylko napisałem że liczę na Leo, ale wygra ktoś z trójki; Erling, Kevin albo Rodri. ;-)
@Ptasior Wiem wiem, ja tylko luźno napisałem że liczę na wygraną Leo, ale wiem że wygra ktoś z trójki którą wymieniłem wyżej ;P
@Kubsoleon Wyżej już wytłumaczyłem i wiem że wygrał The Best za mundial wcześniej. ;-)
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Lionel_Messi10 Gra Messiego jest dalej imponująca i w ten okres też wchodzi to jaki cud zrobil z ekipą Interu - jakie miał wejście.
0
@mekston Zgadza się, ale mało prawdopodobne jest że dostanie Fifa The Best, ale kciuki można trzymać ;-)
1
@Lionel_Messi10 To weźmie Haaland myślę, choć za okres od MŚ do sierpnia 2023 to i Rodri / Kevin mają swoje argumenty.
Bardzo krótki okres oceny bo tylko pół roku ale tutaj najpewniej trójka z City może wziąc podium
1
@mekston Dokładnie, też mi się tak wydaję że to Haaland weźmie. ;-)