- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 795 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 795 Culés
5
Konkretne byłoby to wzmocnienie.
2
@bartas97 Podobają mi sie ta odwaga rakowa do ciekawych nazwisk
0
@bartas97 facet nie ma szans na grę, Fenerbahce ma takie strzelby, że Turek nie powącha murawy. Kozak w 2 bundeslidze, czemu więc nie miałby przejść do Rakowa? Kittel może pomoże w transferze.
0
@bartas97 @escarabajo 32 lata czyli już emeryt bez biegania do tego zeszły sezon 18 meczy 1 gol. Forma rośnie widać że kolejnego Piaseckiego Gutkowskiego będą chcieli.
0
@maniak33333 jak tak piszesz to tak, z tymże ja śledzę turecką ligę i to nie jest takie hop siup. Otóż:
- 18 występów - ale tylko 350 minut - gol i 3 asysty. Daje to nam udział przy bramce średnio co 87,5 minuty - czyli w każdym meczu. (tak wiem, to wyciągnięta średnia).
- ponadto w zeszłym sezonie królem Fenerbahce był Valencia z 29 golami i Miczy Batszułaj z 12 trafieniami.
- Natomiast już sezon temu, gdy Valencia nie był w takim gazie i Dursun był podstawowym napastnikiem to zakończył sezon z 15 trafieniami.
0
@escarabajo co nie zmienia faktu że to już dziadek zaraz będzie i za pewne to będzie profil Piaseckiego ;) wysoka pensja kontrakt i żadnego późniejszego zarobku
0
@maniak33333 ale wiesz, że czasem trzeba kupić człowieka, który da jakość "na już" a nie będzie tylko inwestycją, która sprzeda się z zyskiem za 2-3 lata?
0
@escarabajo ale Raków też nie może sobie wydawać od tak kasy. W tym okienku już wydali dużo i zarobili ale dług rośnie i trzba będzie go spłacić. Ja tam liczę że kupią jakiegoś mobilnego grajka a nie klode typu Gutkowski czy Piasecki.
0
@maniak33333 nie ma ceny transferu, tylko kontrakt. Jak Raków wejdzie do LM to będzie duży plus i bodziec, żeby przejść do takiego Rakowa.