- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1124 Culés
Gorące dyskusje
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
27 odpowiedzi
Starrk
0
Hipotetycznie Argentyna wygrywa Mundial, a Messi ma Króla strzelców i zawodnika turnieju.Kto... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Kessie
9
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1124 Culés
7
Zazdroszcze fanom jakiekogolowiek zespołu z Premier League ich ligi. O wiele większa rywalizacja, dużo ciekawych zawodników, nowe drużyny co roku zaskakujące. La liga zrobiła sie mega nudna, a teraz jeszcze wielu zawodników odchodzi. Tebas taką ma obsesje na punkcie tych zdrowych finansów, że nie widzi jak liga odjeżdża. Zamiast nowe zespoły dołączyć wreszcie do Barcy, Realu no i powiedzmy, że atletico i uatrakcyjnic lige to wyprzedają kogo się da. Jak Barca wyjdzie na prostą to juz w ogóle bedzie całkowity powrót do rywalizacji tylko z Realem. A chetnie bym sobie poogladał inne mocne zespoły
1
@AlwaysBlaugrana nikomu nie kibicujesz w Anglii?
Czy chodzi Ci o fanów, którzy na stadionie oglądają.
1
@AlwaysBlaugrana Premier League jest piękna. Ja od dziecka jak tylko mogę oglądam ligę angielską i teraz mam też przyjemność oglądać ją na żywo ze stadionu mojego ulubionego klubu.
0
@barcowy1899 lubię Arsenal obejrzeć czy Liverpool. Ale nie mam takiej więzi jak z Barcelona. Jej mecze jednak przeżywam, regularnie czytam newsy.
0
@Szreko A jaki to klub? Ja jestem aktualnie w Anglii i zastanawiam się nad pójściem na jakis mecz w londynie. Tylko niestety widze ze trzeba miec membership, żeby w ogóle kupić bilet bez płacenia chorych kwot pośrednikom
0
@AlwaysBlaugrana Manchester United. To jest pierwszy klub jaki zobaczyłem w tv jako dziecko i od ponad 20 lat jestem ich fanem Od 9 lat mieszkam w Anglii i mam przyjemność cieszyć się grą United na żywo. No o ile przez ostatnie lata można się cieszyć. Jak masz okazję to idź. Trzeba mieć ale to razem z biletem powinno Cię wynieść jakieś 70 może 80 funtów. Niby sporo przeliczając na złotówki ale i tak taniej niż płacić komuś za ogarnięcie.