- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 660 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
29
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 660 Culés
5
Przy okazji starcia słownego Michała Kołodziejczaka z wulkanem intelektu Januszem Kowalskim przypominam, że Janusz Kowalski jakkolwiek by to dziwnie brzmiało jest ministrem polskiego rządu, a Kołodziejczak prostym działaczem rolniczym. Jest jednak „drobna różnica” jeśli chodzi o oczekiwania w stosunku do nich. W mojej ocenie Kołodziejczak w porównaniu z Januszem jest intelektualistą, chociaż przy takim porównaniu nie jest to trudne.
5
@Przemek2323 zacznijmy od tego, że od ministra oczekuje się jakiejkolwiek ogłady. A od Kołodziejczyka, jako działacza, aktywisty - tego by po prostu uzyskał to co lud chce. To na Kowalskim spoczywał obowiązek tonowania nastrojów a ten cymbał (przepraszam za określenie, ale inaczej się nie da) zachował się najgorzej jak mógł.
Obaj się kompromitowali, ale Kołodziejczakowi przynajmniej można wybaczyć, bo "nie tego oczekuje od niego lud". Kolodziejczak ma załatwic sprawę. On nie reprezentuje narodu..a Kowalski już tak. Tymczasem Kowalski zachował się jak typowy Janusz i jak typowy szary Kowalski xD
3
@michal26 Czyli wszystko pasuje "Janusz Kowalski"
0
@Przemek2323 Kołodziejczak to intektualista który odzywa się chamsko do wszystkich polityków , dziennikarzy i ludzi.Do tego gość robi furorę na tym że nie zadowolony jest z wszystkiego polskiego rządu,uni europejskiej,handlu z Ukrainą.Ale wystarczyło że zrobił dym z Kowalskim i stał się gwiazdą TVN.
0
@martin43 jegi zasaniem jest takim być bo zajmuje się protestem Rolnikow leper tez takim był.Tu nie ma czego oczekuwać a przy pisie to i tak są cieepliwi.Tu w ruch taczki powinny pojść.