- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 795 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 795 Culés
1
Ależ meczyk się szykuje. Liczę na co najmniej podobne widowisko do tego sprzed miesiąca.
0
@sintesox znaczy 2 sety i Carlitos obsrał zbroje i ze stresu dostał skurczy ? xd Oby jednak było lepiej niż wtedy . Wtedy hit zapowiadali i rozczarował. Może pierwsze koty za płoty i tym razem będzie mial na sobie mniej presji..
0
@sintesox Czyli kompromitacja Alcaraza?
1
@wasacz No nieźle się obsrał, że nawet biegać nie mógł xD
0
@MesQueUnClub96 Gorzej od dziurkacza nie zagra
0
@wasacz Tak obsrał ze wygral seta z Djoko xd
0
@Encore no i tyle go to kosztowało że nie mógł biegać potem. W niedzielę to samo
0
@sintesox przecież sam przyznał ze stres go zjad i dostał skurczy. @Encore Wow set zdobył, to prawie jak wygrał xd fani widzę Carlitosa.. widza to inaczej .
0
@wasacz Czyli się obsrał czy dostał skurczy i nie mógł grać? Bo już sam nie wiesz, której wersji się trzymać.
0
@wasacz I wczesniej wygrał z Novakiem 2:1 na mączace i raz przegral przez skurcze i ma bilans 1:1 z Nole wow
0
@sintesox a ty interesujesz sie sportem od wczoraj? nie wiesz ze od nerwów i stresu może sie wyczerpać tak samo fizycznie jak i psychicznie? I powtarzam sam to przyznał wiec po co dalej zakłamujesz rzeczywistość?
0
@wasacz No to się wyczerpał fizycznie. Jakby się obsrał (w typowym znaczeniu tego słowa), to by szybkie 3:0 dostał, a z punktu na punkt wyglądał coraz lepiej.
0
@sintesox jak do dziecka, jak jestes zestresowany dużo łatwiej o skurcze. Ponieważ o wiele szybciej sie meczysz, organizm pracuje na maksymalnych obrotach . Tak samo od stresu można dostać ataku paniki jak serce ci za szybko wali. To jest wszystko połączone. 20 letni Carlitos biegacz nie do zajechania od tak, wyczerpał siły po 2 setach ? ..
0
@wasacz No to był zestresowany. Ty myślisz, że Novak też gra bez jakiejkolwiek presji? Swoją drogą, skoro obsrany Carlitos robi 1:1 z Novakiem, to ciekawe co zrobi z nim na pełnym luzie