- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1644 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
59 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1644 Culés
19
@Rust_Cohle Misiu, juniorskie zagranie. Tyle czasu tu jesteś. Z powodu wielokrotnych banów znasz się z moderacją jak łyse konie, a mimo to chcąc coś wrzucić na Dodiego zapowiadasz to z takim wyprzedzeniem i na konkretną godzinę, jakby to był koncert Beyonce. Przecież to oczywiste, że moderacja też to widzi i na to czeka. No amatorka, byczku.
7
@Danny Gaucho przecież ty wędkę złapałeś tak samo jak i reszta, a teraz grasz szefa xD
Jakbym miał zrobić tego baita bez oglaszania godziny?
Skoro na tym wszystko polegało ( że każdy wyczekuje, a tu nagly zwrot akcji )
2
@Danny Gaucho Takich rzeczy sie nie zapowiada a wrzuca i patrzy jak Rambla płonie
2
@Sulimo No ale jakby nie zapowiedział, to by nikt się nie złapał, a co za tym idzie nie miałby czego wrzucić xd
10
@Rust_Cohle Nom. Tak jak wtedy, co miałeś konto usunąć? ^^.
0
@Sulimo ale co miałem wrzucić? Czy ty widziałeś wgl co tam było?
Ty i ten Gaucho to myślicie wgl? XD
Przecież cały bait opierał się właśnie na podaniu danej godziny itd
0
@Luciano99 +1
Danny teraz się nie przyzna do błędu xd
3
@Danny Gaucho amatorzy
0
@Rust_Cohle "ale co miałem wrzucić? Czy ty widziałeś wgl co tam było?"
Komentarze sugerowały mi, że wrzuciłeś i od razu usunęli. Nie było mnie tu równo o 20:00. Jeżeli po prostu nic nie wrzuciłeś, no to brawo. Złapałem się.
0
@Danny Gaucho bo wrzucił o 19:58, elemelent był w szoku bo ustawił budzik na 20 i post wisiał 2 min
2
@Danny Gaucho czyli nie wiedziałeś o co chodzi, a chcesz mnie pouczać.
Gratulacje
Ps. Było to:
https://zapodaj.net/images/7eaecf81b1d25.jpg