- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 958 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 958 Culés
0
19 lat i tak poukładane w głowie. Jak nie będzie kontuzji, z tymi predyspozycjami fizycznymi i podejściem Wembanyama może zostać legendą koszykówki.
0
@koziar Obawiam się, że chłopak nie wytrzyma gry w NBA i się połamie. Sochan ubity i sporo masy mięśniowej a w debiutanckim sezonie miał ile? 4-5 urazy. To sporo. Do tego gra 3 razy w tygodniu. Będzie cięzko.
0
@fart Wemba w odwrotności do reszty z draftu grał cały sezon w lidze. I to na poziomie zawodowej ligi. Bardzo dobrze zniósł bodajże 70 meczów w klubie plus mecze w kadrze Francji. Jako jedyny z młodych ma taki, pełny, prawdziwy sezon za sobą.
0
@fart A jak to jest w NBA w tych draftach? Zależy coś od ,łodego gracza gdzie trafi? Czy SAS wybierają go i musi tam grać?
0
@matirix20 Kluby wybieraja a zawodnicy nie maja nic do gadania.
@koziar Walka w lidze bananowej to zupełnie inna bajka niż starcia z Embiidem, Antkiem, Jokerem, Davisem itd. Gra się co 2-3 dni do tego loty często setki km np na Wschód. Intensywność grania w NBA jest na zupełnie innym poziomie. 70 meczów? w NBA jest ponad 80 do rozegrania + PO.
0
@fart Intensywność grania w NBA to mit. Przynajmniej jeśli chodzi o tempo gry w samym meczu. Większości spotkań sezonu regularnego nie da się oglądać bo nie ma walki. To także dlatego tak dobrze radzą sobie Europejczycy, przyzwyczajeni , że każdy mecz jest o coś- w Europie można spaść z ligi i każdy walczy o swoje a w Ameryce możesz przegrać wszystkie mecze i będzie to na koniec bardziej opłacalne niż walka o jak najlepszy rezultat. Gracze z Europy nie mając takiej bazy i drogi zaprojektowanej pod sukces jak w Stanach osiagają topowe statystyk i są kluczowi w wielu klubach.
0
@koziar Czyli w Europie spadaja z lig to się bardziej staraja w NBA się nie staraja bo nie spadaja tak? Bzdura. W NBA jak się nie starasz i zasuwasz to Cię w tej lidze nie ma. Nikt z takim grajkiem nie podpisze umowy i wracasz sobie do Europy wlaczyć przed spadkiem z ligi. Intesywności w NBA jest na bardzo wysokim poziomie popatrz ile jest kontuzji w tej lidze. Łamia się jak zapałki.
0
@fart Nie bzdura, tylko takie są fakty. System sprawia, że większość spotkań w sezonie zasadniczym jest o nic. Puste nabijanie punktów po 25 czy 30 przez masę zawodników. Sezon regularny robi się ciekawy pod koniec jak jest walka o plalyoffy a same playoffy to jest inna dyscyplina sportu i tam faktyczynie widać poziom talentu jaki jest w NBA.
0
@koziar Ale żeby do tych PO wejść to trzeba coś wygrywać nie uważasz? Trzeba się postarać o to żeby grać o tytuł.