- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 703 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
29
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 703 Culés
0
Szawi to mówił, zarząd zaakceptował, Leo przeredagował, nawet niektóre pismaki potwierdziły :
By można było kogoś kupić i zarejestrować a dodatkowo zmieścić się w limicie płac, musimy sprzedać minimum trzech zawodników.
Na wylocie, czyli liście sprzedażowej są podobno : Garcia, Fati, Torres, Torre, Kessie.
Więc jak do cholery ma ktoś do nas przyjść?
Po co w ogóle pisać, że transfer "tuż, tuż"?
Fati i Torres nie chcą odchodzić, Eric milczy, a Torre wypożyczymy.
Jedynie Kessie może odejdzie.
Messie powiedział ostatnio, że gdyby wrócił do Barcelony, to drużyna musiała by zredukować pensje i ktoś by musiał odejść. Nie chciał czekać i zmuszać innych do cięć finansowych.
Dlatego jakim cudem nagle mamy na pensje dla Gundogana, Roque oraz nowego DP?
Czy to inne euro niż to dla Leo?
Nie znam finansów ani raportów czy zestawień, ale co nagle się zmieniło od przejścia La Pulgi do Miami?
Skąd te grube miliony wyczarowane ?
VeB
0
@kakusus Gundogan, Roque i nowy dm razem nie zarobią tyle co wyniosła oferta dla Leo, mimo to gaża od Barca wyglądała śmiesznie przy ofertach z Miami i nie wspominając o Arabii.
Poza tym nadal są daleko od nowych zakupów. Wszyscy na świecie dzięki Tebasowi wiedzą że Barca musi sprzedawać i będą odwlekać w czasie negocjacje licząc że Barca zejdzie z wymaganiami, a zapewne nie będzie miała wyjścia.
To będzie długie okienko a przez zwłokę pewnie ucieknie nam dwa, czy trzy nazwiska.
0
@kakusus a w te sprzedaż nie wchodzą Umtiti, Trincao, Lenglet, Collado?
0
@ObiwanKenobi pewnie wchodzą stąd te drobne ruchy jak z tym młodym Senegalczykiem.