- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 519 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Kgorecki2500
15
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 519 Culés
0
Coś czuje, że urażona ego kataru dluuuuugo nie pozwoli na zdobycie ZP przez mbappe po transferze do „jakiegokolwiek innego klubu”
@bartas97 Tak lepiej? Dalej rozumiesz co chciałem przekazać i widzisz różnice?
0
@MysticCat Jakim transferze?
4
@MysticCat
Przed chwilą pisałeś, że masz dość kontentu Realu na stronie, a teraz sam dodajesz post :D
1
@bartas97 pisałem i jeszcze raz mogę to napisać, że rzygac mi się chce na widok białej koszulki na stronie Barcelony, nie obchodzą mnie składy i ciekawostki z szatni tej drużyny. Nie widzę natomiast powodu dla którego mam nie skomentować faktu który tak na prawdę real najmniej dotyczy, tu chodzi o Arabów i o to, że ktoś chce im zabrać zabawkę. Możesz usunąć ten real wstawić tam cokolwiek a dalej sens pozostanie zachowany. Mam nadzieje ze wytłumaczyłem te jakże subtelna różnice.
0
@MysticCat
Tranquillo. Jak Cię coś nie interesuje, wystarczy pominąć
0
@bartas97 To Tobie mogę zalecić spokój oraz czytanie ze zrozumieniem. Nie wiem po co mowa o pomijaniu czegoś co mnie nie interesuje, to tak jakby ktoś kogos obrażał i mówił, że może nie słuchać jeśli mu to przeszkadza.
0
@MysticCat
Przecież nie obraziłem Cię w żadnym momencie, ale La Rambla to swego rodzaju forum dyskusyjne.
0
@bartas97 otóż to, jest to forum dyskusyjne na stronie poświęconej tematyce drużyny FC Barcelona czego tutaj nie rozumiecie?. Dlatego spamowanie ciekawostkami o realu w sposób oczywisty u wielu osób tutaj budzi złość i niesmak.
0
@MysticCat
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji NIE TYLKO O BARCELONIE i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.