- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1063 Culés
Gorące dyskusje
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
27 odpowiedzi
Starrk
0
Hipotetycznie Argentyna wygrywa Mundial, a Messi ma Króla strzelców i zawodnika turnieju.Kto... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Kessie
9
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1063 Culés
1
Beke cisnęli z @MesQueUnClub96 a tymczasem 4 najważniejszy mecz w piłce klubowej i Ballon Dor Haaland czaruje i znika XD
5
@cris2706 Dodi, ale przeloguj sie
1
@cris2706 Dzięki za opinię wyrocznio
0
@HighestInTheRoom to nie opinia tylko fakt inteligencie
0
@cris2706 Jakie opinie, takie "fakty".
0
@HighestInTheRoom chyba nie bardzo rozumiesz definicje "faktów", ale czego ja wymagam XD
0
@cris2706 Nie jestem za City, ale wrócę tu jak Haaland strzeli i zamknie ci gębę xD
Fanbojstwo wchodzi w inny wymiar
0
@HighestInTheRoom zamknie mi gębę jak minie dwóch zawodników i walnie bramkę, albo jak zaliczy asystę ważniejszą niż sam gol
0
@cris2706 A co to jest, Ronaldinho albo Neymar, że ma mijać zawodników jak tyczki?
Jego zadaniem jest zdobywanie bramek, i nie ważne czy przebiegnie pół boiska, strzeli farfocla czy z karnego. Gol to gol, każdy liczony tak samo.
0
@HighestInTheRoom nie no, jak myślisz że mi Haaland zamknie gębę, bo walnie karnego (którego może jeszcze mu kolega wywalczy) to jesteś w błędzie XD Tak walczycie i plujecie się o tą Złotą Piłkę dla niego to niech pokaże, że na nią zasługuje i pociągnie drużynę. A nie, że tylko strzela jak drużyna dobrze chodzi. A jak jest problem to gościa nie ma.
0
@cris2706 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13211661#comment-13211694
Potężna "walka i plucie" o ZP dla Haalanda, nie ma co xD
Chłopie, to fanbojstwo wysysa ci resztki rozumu.
Dla mnie Messi na 99,9% wygra i mu niczego nie ujmuję, za to ty jedynie umniejszasz Haalandowi byleby nie wygrał z Leo (w co sam nie wierzę).
Wrzuć na luz, życie to nie tylko piłka nożna...