La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 660 Culés

2

Wybitny turniej dla Brazylijki Haddad Mai.Postawiła się Idze,jak mało kto na tym turnieju.Ten finał,oznacza że utrzyma również fotel liderki rankingu WTA po turnieju.

1

@FcPortoFan1999 Igulec? TOP

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999 nie musi wygrać?

1

@wasacz Jednak nie musi,coś źle policzyłem te punkty.Musiałaby wygrać,gdyby była w finale z Łukaszenką,ale Białorusince nie chciało się awansować do finału.

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999 dzięki nie wiedziałem właśnie ostatnio pisaliście tutaj ze musi (; Tym lepiej, tak czy siak liczy sie puchar rg, nr1 czy 2 i tak pewnie straci na trawie (:

0

@FcPortoFan1999 Kolego jak myślisz będzie jej łatwiej w finale?
Bo ja mam wrażenie,że Muchowa gra tenis jak Radwańska.
Mało co atakuje.
Do tego lżej bije niż Brazylijka.

1

@wasacz Właśnie wbrew pozorom,to nie takie proste,bo jednak na Wimbledonie,rok temu nie było punktów,i Aryna musiałaby w przypadku wygranego RG przez 1gę,osiągnąć minimum finał Wimbledonu,gdy np.1ga odpadnie gdzieś w 4 rundzie,przynajmniej tak to wyliczyłem(czyli pewnie błędnie)

1

@Sysia11 Czy będzie łatwiej? Uważam że tak,jednak Muchową pod koniec tego spotkania łapały kurcze,i jednak było widać jej nerwy w końcówce drugiego seta i strach przed finałem.Tutaj,jeżeli Iga zagra lepszy tenis niż dzisiaj,to Świątek podniesie 3 Puchar.Pomimo tego,iż raz grały 4 lata temu i to Muchowa wygrała na kortach ziemnych w Pradze...tylko to była Praga,to była inna Iga w 2019 roku.Iga nie gra finałów wielkoszlemowych...Iga je wygrywa!

0

@FcPortoFan1999 Mam nadzieję bo to co zauważyłam to Muchova gra dużo skrótów,ale też bardzo mało atakuje i nie ma takiej mocy uderzenia.
Oby Igusia nasza wygrała.

0

@Sysia11 Akurat,Iga nie słynie z jakiejś wybitnej gry siłowej,i nie powinna tak irytować się jak Sabalenka przez cały mecz.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?