- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1087 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
mekston
3
Po fazie grupowej największe szanse na MŚ przyznawane są (wg buków)1. Francja2. Argentyna3.... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
pt9
2
Bo w takie dni najważniejsza w życiu jest opalenizna. Reszta może zejść na drugi... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1087 Culés
9
No to ja klasycznie w opozycji do poniższych narzekań: bardzo chętnie będę śledzić poczynania najlepszego gracza w historii w Interze Miami i kiedy tylko będę mieć czas to obejrzę ich mecz z Leo w składzie. Takiego gracza prawdopodobnie nie będzie już za mojego życia, tak wybitnego liczbowo, tak wszechstronnego i dokładającego do tego parę pierwiastków artyzmu, dlatego warto jest go oglądać niezależnie gdzie gra, tym bardziej jeśli wciąż mimo wieku potrafi prezentować cudowne zagrania.
Powodzenia Leo i obyśmy się niedługo zobaczyli na jakimś Pucharze Gampera i obym tam wtedy też był :)
3
@macio_944 Sezonowiec Macio
1
@Encore A to nie jedyna moja zaleta!
1
@macio_944 jakby jeszcze grali o ludzkiej porze :) ale przynajmniej jest powód, żeby w końcu polecieć do Stanów :D
3
@macio_944 Tak jak nie oglądałem w PSG tak nie będę w MLS. A) nawet nie wiem gdzie to puszczają b) bardzo lubię się wyspać a i tak z reguły już sypiam do 10 xD. Ale nie, że już Messiego nie lubię, dalej jest to mój ulubiony zawodnik. Po prostu dalej jest cholernie smutno tej obecnej sytuacji z Barceloną :(
1
@macio_944 ''Takiego gracza prawdopodobnie nie będzie już za mojego życia, tak wybitnego liczbowo, tak wszechstronnego i dokładającego do tego parę pierwiastków artyzmu, dlatego warto jest go oglądać niezależnie gdzie gra, tym bardziej jeśli wciąż mimo wieku potrafi prezentować cudowne zagrania.''
Przecież masz takiego gracza. I to nawet w Polsce :D
Liczbowo? Wybitnie zadłuża kraj. Wszechstronny? Rozdaje podatki jak poebany.
Artyzm? Wystarczy włączyć TVP Info 10 każdego miesiąca xD
1
@Kgorecki2500 Spoko, ja i tak chodzę późno spać, więc jakby mecze były 2, 3 czy czasem nawet 4 to mogę choć trochę obejrzeć :)