La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 744 Culés

1

Leo Messi zakonczył karierę jak Phelps.
Phelps dalej mogł być najlepszy,ale odszedł w chwale. Leo zrobił to samo
Dalej mogł gonic rekordy,ale uznał,że chce już odpocząć.
Dwaj wielcy mistrzowie.

Mam nadzieję,że z Argentyny nie zrezygnuje i zagra na Copa2024.
Skoro jest w USA to może i na Mundialu zagra jak ma być twarzą.

2

@Sysia11 nie sądze, też on teraz bardzo się cieszy grą dla ARG. Jednak szczególnie do roku 2021 ciężar koszulki Albicelestes był ogromny i chociaż Leo dawał z siebie co mógł i prowadził repkę do wielu medali w turniejach to brak wygranej niestety wpływał na niektórych kibiców szczególnie w ARG i na media.

To się zmieniło - plus właśnie turniej jest m.in w USA - więc też tutaj jego przygotowanie do gry w tej strefie czasowej będzie trochę lepsze.

0

@mekston tylko co on będzie robił od listopada do marca jak przerwa jest.
Nie chce się łudzić,ale może 1% szans wypożyczenia do Europy jest.

0

@Sysia11 to osobny temat, też nie wiem czy zostało potwierdzone, ale kiedy może grać w MLS. Czy w tym sezonie może już tam grać?

1

@mekston Własnia sama nie wiem.
Łudze się,że jak będzie ta długa przerwa to wróci do Europy popykac.

Zresztą nie wiadomo jak to będzie,może się okazać,że jak Barca stanie na nogi to wróci tylko już bez presji na pożegnanie.

Zobaczymy jak to będzie bo po części nie wyobrażam sobie Leo w takiej formie grającego z "pastuchami".
Może jest coś czego my nie wiemy.
Zobaczymy co się okaże.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?