La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 657 Culés

0

To ile muszą mu wypłacić odszkodowania za zerwanie kontraktu?
Mógł siedzieć w Chelsea LM pewnie by mu również wpadła bo z nim The Blues byli by lepsi.
Został by legendą.
Teraz jest flopem ale za to mądrym i ma wszystko w d bo wziął duża kaskę i nie musi się już o nic martwić.

konto usunięte

0

@Sysia11
W ramach odszkodowania dostał złotą bonifikartę McDonald’s.

konto usunięte

0

@Sysia11 Mniejsza z odszkodowaniem. Ja mam pytanie, czy Ty kochając Argentynę i wszystko co w związku z nią- lubisz Garnacho- z jego pięknym, końskim zgryzem i bujnym fryzem.

0

@koziar Nie mam nic do chłopaka.
Troszkę ma za dużo ze swojego idola,ale niech go na kadrze utemperuja.
Garnacho jest przystojny. Przy Vinim jest modelem.

Zresztą podobno Lautaro/Alvarez jakby trafili do Realu to dalej bym ich lubiła.
Cóż zrobić,ważne że grają dla Albicelestes.

konto usunięte

0

@Sysia11 Jak dla mnie jest paskudny i to w kamerze nie mówiąc o niektórych zdjęciach, ale ja nie znam się na istocie bycia przystojnym.
https://th.bing.com/th/id/R.4164088af99131559a395eba9140d9da?rik=zmEoiifMEMDqjg&pid=ImgRaw&r=0

0

@koziar Tu na zdjęciu wyszedł brzydko.
Teraz ma zrobione zęby (nie wiem czy licówki ).
Zresztą każdy jak zrobi taką minę to nie wygląda atrakcyjnie. Te żeby też przerobione bo on takich żółtych to nie miał.

Porównaj sobie takiego Garnacho do Viniego albo Kahna.

konto usunięte

1

@Sysia11 Jak dla mnie cała trójka jest w mojej top 10 końskich twarzy footballu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?