La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1481 Culés

4

Dopiero teraz widzę,że Dortmund zaprzepascił taką szansę na mistrzostwo.
Chyba łatwiej już nigdy nie będzie.

Arsenal miał trudniej i nie dostał od losu potknięć City.
Dortmund dostał chyba ze 3 prezenty od Monachium.
No cóż wątpię,że w kolejnym sezonie Bayern będzie taki mizerny.
Raczej za 5 lat,albo i dłużej bo oni po takim słabym sezonie następne misja zazwyczaj dużo lepsze.

5

@Sysia11 Arsenal,nie sfrajerzył się.Po prostu przegrał ten tytuł,z najlepszą ekipą Europy.Borussia? Z kim przegrała ten tytuł? Niewytłumaczalne.

3

@Sysia11 w ogole nie ma co porownywac. City bylo od marca bezbledne.

Tak naprawde duzo wczesniej bylo jasne ze City jest w niezlej sytuacji, ma Arsenal u siebie i tez duzo latwiejeszy terminarz.

Arsenal stracil Salibe, obrona sie kompletnie posypala.

0

@Sysia11 Dostał, tylko w pierwszej połowie sezonu.

1

@mekston Arsenal tak czy siak był znakomity w tym sezonie.
Ciężko cokolwiek im zarzucić.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?