- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1348 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
4
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1348 Culés
1
Dla mnie Laporta zaczyna co raz bardziej odlatywać. O ile cieszyłem się, że wygrał wybory tak patrząc na jego decyzję i wybory zaczynam tracić do niego zaufanie. Sytuacja z dyrektorem sportowym i planowaniem kadry staje się dla mnie groteskowa. Laporta ma dosłownie pod nosem faceta o świetnym wyczuciu co do młodych piłkarzy, który potrafi znaleźć zawodników idealnie pasujących do naszego zespołu i do tego za śmieszne pieniądze. Mówię oczywiście o Cruyffie. Czego w tym momencie klub potrzebuje bardziej jak tanich zawodników, ale o odpowiednim profilu i jakości lub potencjale? Za Alemanego sprowadzić osobę, która będzie ogarniałe finanse i po prostu dać pracować dyrekcji sportowej w porozumieniu z Xavim i sztabem szkoleniowy. Tymczasem Laporta zaczyna otaczać się amatorami lub osobami kompletnie bez kompetencji robiąc to co mu zagrają agenci czyt. Mendes. Naprawdę czuję, że marnujemy możliwości jakie ma ta kadra i okazje rynkowe, które nam przelatują z każdym zamrnowanym dniem.
0
@Granto no chyba nie ,bo Alemany był w konflikcie z xavim jaki chciał zawodników.Tu był moim zdaniem problem.Alemany nie chciał Dembele a xavi go chciał.Także nie chciał Fdj.To jest na jego minus
Na plus nie chciał Roberto.Zdaje mi się że to nie on znalazł Araujo czy Pedriego, gaviego.Raczej to co załatwiał jak kounde czy christiansena to były pomysły z mocną pomocą xaviego.ale sa też transfery nie tdafione jak za wolni zawodnicy kessie, Alonso , czy eric to nie są zawodnicy na Barce z tego powodu.Ferran skolei nie strzela bramek.A on chcę w A V.mi.o iż to za takie pieniądze jest to nie wypał.Dalej Raphinia to piłkarz Deco i to była jego robota.Na mój gust niekoniecznue dobrze wybiera zawodników ale jest kreatywny w przeprowadzenou transferów i potrafi negocjować.To są jego zalety.