La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1671 Culés

konto usunięte

10

Kręcidło jest chory na głowę. W La Liga Bonita: Edgar zawinił najmniej. Pierwszy faul nie był faulem a drugi nie był nawet na żółtą kartkę. Czerwona kartka była absurdalna.

xDDD no co za chłop

5

@Emhyr Ten chłop dawno odleciał

konto usunięte

5

@Sulimo On powiedział że ten drugi faul dla niego nawet się nie kwalifikuje na żółtą że coś tam poskrobał Pedriego ale bez przesady XD Pedriemu nawet ochraniacz wyleciał

6

@Emhyr No i właśnie przez takich "dziennikarzy" potem mówi jak to Barcelona jest faworyzowana przez sędziów xD

konto usunięte

1

@hayek Dzisiaj to już mnie na maxa wkur*** jak można być tak ślepym niech sobie powtórki odpali xD

0

@Emhyr I tak byśmy wygrali.

konto usunięte

0

@tbas No wiem ale po co pieprzy takie głupoty potem tak jak @hayek napisał będą gadać że sędziowie faworyzują Barcelonę.

2

@Emhyr by grubasek w piłkę trochę pokopal to by inaczej śpiewal. Przecież stempel na stopę to z urzędu żółtko...

1

@Emhyr Odklei(d)ło

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?