La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1615 Culés

konto usunięte

9

Cholo Simeone, o kibicu z flagą Atleti na Camp Nou

"„Pochodzę z kraju, w którym niebezpiecznie jest nosić koszulkę innego zespołu na stadionie rywala. I to nie jest dobre. Mówię tylko o społeczeństwie argentyńskim. Mam nadzieję, że Hiszpania ewoluuje".

[RELEVO]

16

@AFA90 Gdyby to jeszcze była flaga tylko Atletiko to pół biedy. Ale ten dzban wywiesiľ flage Hiszpanii z logiem Atleti w sektorze gospodarzy podczas swieta w Katalonii. Trzeba byc głupim by cos takiego zrobic.

W Polsce jeszcze by po ryju dostał xd

konto usunięte

3

@Sulimo Ja od zawsze byłem takiego zdania, że obnoszenie się z barwami rywala, na stadionie gospodarzy, powinno być tylko w strefie do tego przeznaczonej, czyli strefa gości. Chyba, że jest to mecz "zgodowy", ale w Hiszpanii, zgody trzymają poszczególne grupy ULTRAS, a nie wszyscy kibice, więc paradoksalnie nawet i w takim meczu mógłbyś mieć nieprzyjemności u jakiegoś janusza xD

3

@AFA90 W sektorze gosci okej ale przychodzisz na mecz w gosciach wbijasz na sektor gdzie sa katalonczycy i wywieszasz taka flage...

Przeciez to proszenie sie o wpier...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?