- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1782 Culés
Gorące dyskusje
Batys
1
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
58 odpowiedzi
michaleu
4
Vice City też było moim pierwszym GTA :') https://twitter.com/i/status/2069385649678151701
21 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1782 Culés
0
https://sport.tvp.pl/64413996/otwarcie-centrum-badawczo-rozwojowego-akademii-lecha-poznan-we-wronkach-chcielismy-byc-na-topie-technologicznym/amp
Lech Bayern i Sturm Graz to jedyne 3 kluby posiadajace tzw Skills lab. Własnie w taki sposób Lech inwestuje pieniadze ze sprzedazy zawodników.
Ma to pomóc wychowywac jeszcze lepszych młodych piłkarzy z pozytkiem dla klubu i reprezentacji.
Dziwie sie ze w Barcelonie nikt nie pomyslał o podobnej inwestycji no ale przy obecnych problemach to raczej nie ma sensu.
1
@Sulimo Lech Poznań,to w tym momencie najbogatszy Polski klub? Bo dzięki tej LKE,wydaję mi się że wyprzedzili finansowo Legię Warszawa.
3
@Sulimo Lech pod względem szkolenia to top w Polsce i inne kluby powinny brać przykład. Wystarczy popatrzeć ile piłkarzy wychowanych w Lechu przetoczyło sie przez kadre.
1
@FcPortoFan1999 Obecnie tak. Jesli nie bedzie kataklizmu to różnica bedzie sie powiekszac.
@takisobiektos Zgadzam sie. Stawianie na utalentowanych młodych polakow to nie powinien byc mus a podstawa funkcjonowania klubów bo dzieki temu mozna dobrze zarabiac i rozwijac klub
0
@FcPortoFan1999 przecież Legia ma potężne długi, tak na prawdę najbogatszy jest raków bo właściciel ma od ciula kasy.
0
@damianfcb105 https://asnews.pl/pilkanozna/ekstraklasa-w-sezonie-2022-2023-czyli-28-miejsce-w-europie/
0
@damianfcb105 nie od ciula tylko jest mld ale dokładnie ile ma pieniędzy ciężko gdzieś znaleźć. Cały czas inwestuje ale jak miasto będzie robilo takie problemy jak robi to może ich kopnąć w dupa. Dzięki niemu Częstochowa zarabia dużo kasiurki a że jasna Góra ma coraz mniej odwiedzający to dochody spadają oraz że Częstochowa się wyludnia
0
@damianfcb105 To jest po prostu niemożliwe,aby Legia miała potężne długi,zwłaszcza po fazie grupowej LM sprzed siedmiu lat,pytanie brzmi jak Dariusz Mioduski potrafił to zrobić? Niemożliwe nie istnieje w przypadku tego prezesa.
0
@Sulimo @FcPortoFan1999 "Łączne zadłużenie Legii na 30 czerwca ub. r. oszacowano na ok. 194 mln zł (na 30.06.2021 r.)" Źródło: legia.net
Dodajmy że teraz w Europie nie grali, mistrza nie zdobyli to ten dług myślę że na pewno nie zmalał.
Edit: oczywiście z przychodami tam wyjdzie z 30 milionów ma minusie może więcej, ale to i tak jest duży minus moim zdaniem.