- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1063 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1063 Culés
2
Morawiecki publikuje zdjecie na ktorym (najpewniej) widac cialo osoby z katastofy smolenskiej, caly swiat oburzony, a ten nie widzi problemu. Widac nie ma granicy zbydlencenia polityki, aby tylko propagande uprawiac.
2
@Szklaner trochę na siłę, bo ni ch nie przypomina to ciała. Chyba, że jakiegoś zapaśnika sumo, bo te 'majtki' takie podobne.
0
@Szklaner To już jest ten poziom zezbydlęcenia i odczłowieczenia, że tym chamom wybuchłoby serce gdyby mieli przyznać się do błędu, jak oczywisty on by nie był.
0
@Antimadridista_WR fajny argument. Jakby ktos udostepnil zdjecie zmasakrowanych zwlok Twojej matki/ojca/siostry tez bys tak reagowal? czy raczej tez "eee to juz rozklada sie, to taki prawie kisiel to mozna"?
0
@Szklaner uważaj co mówisz. Napisałem, że to nie przypomina mi tego, a ty przypisujesz mi, że uważam, że można publikować takie rzeczy jak długo leżą. Teraz poleciałeś grubo i zrobiłeś z siebie idiotę największego. Nie dopowiadaj sobie i nie zmyślaj.
0
@Antimadridista_WR to ty bagatelizujesz, a bo zmasakrowane cialo czlowieka ci przypomina zapasnika sumo, wiec sam sie zblazniles
0
@Szklaner powiedziałem co przypomina mi i nigdzie nie jest powiedziane nawet, że to rzeczywiście jest to. A ty mówisz o mojej rodzinie i o ich ciałach. Jeszcze porównujesz do jakiegoś kiślu. Mimo, że cię nie znam to już zero szacunku do kogoś takiego jak ty. Nie napisze ci za co cię uważam, bo nie potrzebuję bana.
0
czy @Moderacja planuje zareagować na komentarz użytkownika @Szklaner czy przyzwala na takie teksty?