- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1150 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
7
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
4
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1150 Culés
8
Nie da się czytać tych bzdur o Lewandowskim. Co on ma zrobić w sytuacji, gdzie Raphinha nie potrafi przejść Camavingi, a Torres i Fati nie potrafią biegać. Ile on dostał piłek w okolicach PK? Jedną? Dwie? Więcej na pewno nie. W rozgrywaniu Robert dzisiaj bardzo dobry, a przy tych skrzydłowych bramki się zdobyć po prostu nie da.
3
@MesQueUnClub96 Mógłby sam przejść tego camavinge lub sam zacząć biegać. No chyba, że od innych wymagamy dużo, a od niego tylko dostawiania nogi do pustaka. W rozegraniu znakomicie, szczególnie podanie do Gaviego, którego nie zrobił.
5
@MesQueUnClub96 a jak dostaje piłkę i zamiast uderzyć potrzebuję ją 14 razy sobie ustawić? Gdzie obrońca zdąży sobie zaparzyć kawe? Wiem, że może mało widzisz ale chyba nie a tak z tobą źle
0
@AlexDark00 Czyli Lewandowski ma robić za 4, a jak tego nie robi to jest słaby?
@misteriosoVEB Ale on nie dostaje piłek żeby uderzyć z pierwszej. Albo na lewą, to wiadomo, albo gdzieś na rogu na 20 metrze
0
@MesQueUnClub96 przeciez barca gra lepiej bez lewego on tylko dostawia na pustaka a nie potrafi nic podac ani zadryblowac, obudz sie z mokrego snu
1
@MesQueUnClub96 no czyli jednak masz problemy z koncentracją skoro nawet w tym meczu tego nie zauważyłeś.
0
@misteriosoVEB No to powiedz mi kiedy Lewandowski dostał dobrą piłkę na strzał z pierwszej piłki. Minuta
@kylian7 Ty kibicujesz paryskiemu twórowi więc tobie już odpuszczę
0
@MesQueUnClub96 Gdzie napisałem, że musi robić za 4? Niech za siebie przynajmniej coś zrobi, typu kiwnie takiego Camavinge, skoro to takie łatwe i Raphinha nie potrafi.
0
@AlexDark00 Ale on nie gra na tej pozycji XD
0
@MesQueUnClub96 Ty oglądasz te mecze? Przecież cały czas schodzi na skrzydła z tej 9tki.