La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1777 Culés

2

– UEFA będzie musiała sobie z sprawą Salamona poradzić, ale oczywiście jesteśmy gotowi zagrać w ćwierćfinale w przyszły czwartek, jeśli będziemy mieli ku temu okazję – powiedział dyrektor sportowy Djurgardens IF, Bosse Andersson, w rozmowie z „Expressen”.

– Mam nadzieję, że to wynik pomyłki. Smutne byłoby to, jeśli świadomie oszukujesz, by wygrać, zwłaszcza w tak ważnym meczu. - Dodał klubowy lekarz, Kalle Barrling cytowany przez aftonbladet.se.

@Deviler @Ptasior

5

@Kondziubarca Lechowi nic nie grozi, tylko zawodnikowi.

1

@Kondziubarca Hahaha dostali łomot i licza na walkowera xD

Lechowi nic nie grozi

0

@Kondziubarca No tak, bo 1 piłkarz wpłynął na wynik. W szczególnosci jego doping

1

@tbas Bereszyński z Celtikiem chyba nawet piłki nie dotknął, a wo był. Z uefa nic nie jest pewne.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?