- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1213 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
7
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
43 odpowiedzi
Ilka
9
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1213 Culés
6
Jezu jak niskie pokłady godności i wysokie pokłady hipokryzji mieć, żeby tak się zesrać o Gaviego i jego "immunitet" gdy w Realu praktycznie nikogo nie dosięga sprawiedliwość?
Wszystkich Pepów czy Ramosów wymieniać nie będę, ale żywy przykład Casemiro, który przyzwyczajony do bezkarności w Madrycie pojechał na wyspy i w pół roku złapał tyle czerwonych kartek co przez 10 lat w Realu...
Ale sprawa najbardziej bieżąca, jakim prawem łeb otwierają typy, których zawodnik powinien już 3 razy w tym sezonie dostać długie zawieszenie za atakowanie sędziego z czego raz go po prostu od skur****nów nawyzywał, wszystko zostało nagrane, słowa odczytać potrafi nawet ktoś kto hiszpańskiego nie zna a wszystko zostało zamiecione pod dywan?
Już nie mówiąc o sterach kartek które powinien dostać za dyskusję, bo co mecz zasługuje przynajmniej na 2 a w tym sezonie dostał... jedną. Tak, Vinicius Jr ma JEDNĄ kartkę za dyskusje z sędzią, otrzymał ją w jesiennym klasyku.
A to nie są jedyne rzeczy, jak śmią gadać o ataku Gaviego na Ceballosa gdy kompletnie nie istnieje dla nich temat Ceballosa który wyszarpał Gaviego za łeb w styczniu? Dla przypomnienia, Ferran z Savicem za takie szarpanki dostali 2 mecze zawieszenia.
A jak przy Savicu jesteśmy, to można porozmawiać o unikaniu kar za uderzenia w twarz? Wczoraj Nacho, z Atletico Ceballos, wcześniej Camavinga. To tyle co mam na szybko w pamięci, każdy z tych zawodników powinien opuścić boisko, oczywiście bez kary.
Oczywiście wszystko teraz polewane jest skandalem Negreiry choć dalej nie ma najmniejszego dowodu na ustawianie meczów.
Ale jak Tebes w lipcu 2020 przyznał się, że Perez wywierał jakieś naciski na sędziowanie i VAR po czym mogliśmy zaobserwować 7 karnych w 14 meczach ostatnich meczach sezonu z czego 5 ratowało wynik Realowi dzięki czemu wygrali ligę o 5 punktów, to już tu nic nie śmierdzi, martwy temat.