- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1120 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1120 Culés
7
Z uwagi że wczoraj żadnego posta nie wstawiłem, nadrabiamy!
Ruszamy do czasów starożytnych, do mocarstwa nad Nilem, Starożytnego Egiptu.
Ze starych klisz #11.
Wielka Brytania, Londyn,
British Muzeum
Głowa faraona Ramzesa III wielkiego, wbrew logice, nie był synem Razmesa II a innego Faraona - Setnachta. Jednak we wszystkim próbował naśladować swojego wielkiego imiennika. Panował 31 lat i 41 dni.
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/333319675_1381313726017496_4691129800413661267_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=ii7kcDSW8F8AX-5kgCV&tn=fVcsoaFeZFXvrWQv&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AfAQ_WJDA2MAkGi636nOYtWZFvmCDOP_fzeqAf3lytt3tA&oe=6402B12C
@Ksavix @Ojciec5tkidzieci @Ogorinho1974 @michal26 @MesQueUnClub_87 @kamyk_23 @JimMorrisonFCB @Kessie @koksik2700 @Sulimo
1
@arsenallondyn0 Mialem przyjemnosc zwiedzac British Museum lata temu, niesamowite miejsce :)
1
@arsenallondyn0 O, moje klimaty. Interesuję się Starożytnym Egiptem i oglądam wszystkie dokumenty o wykopaliskach.
1
@MesQueUnClub_87 To jak to bylo z tymi kosmitami?
2
@JimMorrisonFCB No po prostu ludzie jak nie potrafią czegoś wyjaśnić to tworzą różne teorie z kosmosu (dosłownie :D). Każda cywilizacja ma jakieś tajemnice i współcześni badacze nie są w stanie odkryć ich wszystkich, ale zarówno plemiona Majów, Inków jak Egipcjanie, Grecy czy Rzymianie świetnie sobie radzili ze stawianiem skomplikowanych budowli. Do dzisiaj np. w Gwatemali można podziwiać ruiny Majów, gdzie to naprawdę są budowle o nietypowych kształtach, a Egipcjanie byli w te klocki jeszcze lepsi bo stawiali różnorodne posągi, budowali podziemne grobowce, labirynty i to z dużym rozmachem.
3
@arsenallondyn0 to ja od siebie podrzucę, z zeszłego listopada.
Dolina Królów w Egipcie.
https://zapodaj.net/136d7b64d8f86.jpg.html
https://zapodaj.net/39253eedfe223.jpg.html
https://zapodaj.net/1c5ac1c351082.jpg.html