- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1056 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1056 Culés
0
Nico ma wrócić do klubu w lipcu i być częścią zespołu & Abde również ale w jego przypadku nie wyklucza się odejścia ale tylko wtedy kiedy przyjdzie bardzo dobra oferta[FerranCorreas]
0
@Emhyr wypożyczenie Nico słabo wyszło, poprzedni sezon nie był taki zły...
1
@Messibestplayerintheworld I tak by u nas nie grał. Ja mam z nim problem bo wszyscy w nim widzą pivota a ja niekoniecznie. Jak był jeszcze Koeman to lepiej radził sobie jak grał wyżej niż niżej trochę taki drugi FdJ.
0
@Emhyr może jakby grał obok De Jonga w tym systemie z 4 pomocników to może by siadało gdy odchodzi Busi
0
@Malibu Ja cały czas czekam na 4-2-3-1 w Barcelonie. Taki FdJ + Gundogan w dwójce a przed nimi Pedri za lewusem po lewej ktoś (transfer) a po prawej Kapitan/Raphinha
0
@Emhyr obaj nie są na poziom Barcy
0
@tbas Abde bym zostawił jakby nie było środków na skrzydłowego i ktoś by odszedł z dwójki Ferran/Fati. Sam Carrasco mnie nie zadowala a trzeba mieć jakieś pole manewru
0
@Emhyr kur ale po co? Koleś nic nie gra, oglądam czasem te jego mecze i na prawdę nic specjalnego. A my potrzebujemy zamienników, dobrych zamienników a nie średnich. Teraz mamy dwóch średnich piłkarzy po prawej stronie i nie mamy alternatywy, pomocnik tam biega
0
@tbas Załóżmy że Ferran odchodzi. Zastępują go Carrasco i tyle?
0
@Emhyr np Thuram
0
@tbas Zapomniałem o nim. No może tylko że nie ma żadnych newsów póki co. Agentura niepowiązana z Barcą dodatkowe utrudnienie + no to bardziej dziewiątka niż skrzydłowy ja bym wolał jednego klasycznego skrzydłowego.