- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1120 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
13
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Kessie
22
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1120 Culés
2
Uf dobrze, że tak w Polsce nie trzeba
6
@draxidox to byśmy wszyscy byli kawalerami
0
@draxidox Skąd oni w tych biednych Chinach mają taką kapuche xD
0
@draxidox Czyli w zasadzie muszą wykupić ją od rodziców :P
0
@draxidox co mnie obchodzi jakieś komunistyczne państwo
0
@draxidox ponoć rodzice od narodzin syna zaczynają zbierać siano na to wszystko
0
@draxidox A potem cyk rozwód i siano przepada xd
3
@draxidox Już zmienił kwoty? Rano było 250 tys. rmb
1
@AlexDark00 wtedy reklamacja ;)
0
@draxidox ciekawe czy można później z rękojmi skorzystać i oddać
0
@Medium Czemu biednych Chinach? Przecież rozwijają się - masz tysiące Polaków pracujących w Chinach i wiele opowieści jak życie tam wygląda można usłyszeć.
Średnie zarobki są podobne do Polski, a koszty życia dużo mniejsze - dzięki temu mają najwyższy na świecie odsetek inżynierów i ludzi z wyższym wykształceniem oraz rozwijają się dzięki temu przedsiębiorczo i społecznie. Mówi się że 3/4 robotników pracujących w Chinach w 2022 roku jest przyjezdna - jakość życia tam się poprawiła mocno na przestrzeni ostatnich lat.
0
@JarekS Co nie znaczy, że nie ma skrajnie ubogich Chińczyków :)
0
@tadzik447 jak w każdym kraju - 3 lata temu w wakacje byłem z rodziną na Podlasiu - natura itd. - widziałem kilka skrajnie biednych wiosek, które wręcz były dalekie od biedy w rozumieniu europejskim, lecz nigdy bym nie powiedział że Polacy są biedni nawet w stosunku do mieszkańców starej EU. Widziałem też biedę w zachodniej Europie czy w USA na prowincji. Wszędzie masz biednych i bogatych, lecz poziom życia w Chinach należy do jednych z wyższych w ujęciu zarówno azjatyckim na 48 państw, czy światowym. To bardzo błędne przekonania.