- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1374 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
4
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1374 Culés
8
O Panie, jak widzę komentarze że Xavi się nie nadaje i powinien zostać zastąpiony to się za głowę łapę.
Pierwsze primo: jaki trener z topu tu przyjdzie w naszej obecnej sytuacji za taką pensję jaką ma Xavi?
Drugie primo: Xavi to trenerski amator jeśli chodzi o rozgrywki europejskie, a jest liderem La Liga z 6 straconymi bramkami po prawie połowie sezonu (24/27 możliwych do zdobycia pkt na wyjazdach w lidze), gdzie kadra jest słabo zbilansowana (połowa kadry to dzieciaki, a druga połowa to zawodnicy 30+). Trzecia najlepsza średnia pkt na mecz w lidze (przy przyn. 30 spotkaniach) zaraz po Pepie i Lucho.
Troche wyrozumiałości i cierpliwości ludzie.
1
@Kengo Do barcelony kazdy trener z topu przyjdzie tylko od wielu lat wybiera sie trenera ktory jest sprawdzony w lidze z przeblyskami albo bylego gracza.
1
@Kengo dlatego ja jestem zdania, że dopóki wyniki go bronią, ma czas na zbieranie doświadczenia i należy być cierpliwym jeśli chodzi o styl gry, umiejętność wpływu na młodych, itp. itd. Gdyby nie było wyników, również bym był za tym aby powoli rozglądać się za alternatywą, ale moim zdaniem Xavi dźwignął powierzone mu zadanie, przypominam jakie to było zadanie: posprzątanie bajzlu kadrowego i stopniowe wprowadzenie Barcy na szczyt. A widzę, że wielu o tym zapomniało i oczekiwania są nieadekwatne do tego w jakim jesteśmy położeniu. Jasne, odpadnięcie z LM nie jest niczym przyjemnym. Ale pamiętajmy o okolicznościach i przypadku w obu meczach z Interem a także w pierwszym z Bayernem. Mogło i powinno się to ułożyć zupełnie inaczej.