- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1328 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1328 Culés
1
Wg rozumowania Fajdka Polski piłkarz nie może być wyżej od niego jeśli nie wygra Ligi mistrzów bo mistrza świata czy Europy. Ile ludzi uprawia rzut młotem a ilu gra w piłkę? Zresztą tu sport drużynowy a tam indywidualny. Rok w rok się komuś nie spodoba że ten na podium a tamten niżej. Takie są zasady. Fajdek mówi że chodzi o najpopularniejszego sportowca? Czyżby Golf był wyżej niż lekkoatletyka? Niech po prostu zada sobie pytanie ile razy do roku występuje na arenie w stosunku do piłkarzy skoczków tenisistów czy żużlowców
1
@masa11 Srasjdek niech czeka aż TVP zorganizuje, wtedy on i inni rycerze osrajtjka będą na pierwszych pozycjach
2
@masa11
Fajdek to 5 krotny mistrz świata jest wybitnym sportowcem .
Wygrał najważniejsza impreze w sezonie i ma święte prawo tak mówic.
Lewus w tej 3 to kpina.
0
@masa11 Obajtkowi w dupie wchodzi, więc pewnie zorganizują mu jakąś galę
0
@MarioVeB! Ile osób uprawia zawodowo rzut młotem? A ile gra w piłkę nożną? Oglądasz Fajdka poza mistrzostwami? Może jeszcze niech powie że zarobki są niesprawiedliwe że powinien więcej od Lewego zarabiać. Za rok Obajtek zorganizuje plebiscyt to jak tak dalej będzie właził w d... To ma duże szansę na wygraną.
0
@MarioVeB! W dyscyplinie sportu, która mało kogo obchodzi. Takie plebiscyty to też konkurs popularności sportowców, więc nic dziwnego, że Lewandowski jest wysoko. Przecież to jeden z najlepszych piłkarzy świata. Samo w sobie to już niesamowite osiągnięcie.
0
@masa11 Wchodzę na instagrama Fajdka - 45 tysięcy followersów xD to większe zainteresowanie budzi Daniel Magical (78k folowersów) niż gość rzucający młotem na złoty medal