- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 869 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 869 Culés
8
Ale propaganda o Benzemie na rm.pl, czytanie tego artykułu jest jak czytanie TVP Info. Przecież to dobry chłopak, tylko koledzy z reprezentacji mają za duże ego
10
@MesQueUnClub96 Ta w szczególności jak nagrywał kolegę z reprezentacji i go szantażował, wtedy tez on niewinny
5
@tbas no i Deschamps też go oszukał :D
5
@MesQueUnClub96 Nie wspominając ze zawsze twierdził, ze nie jest Francuzem :D
5
@MesQueUnClub96 Tymczasem Francja osiągająca najlepsze wyniki bez Benzemy w składzie ;)
0
@tbas Benzema nagrywał?
@MesQueUnClub96 artykuł na realmadryt.pl to jedynie podanie dalej informacji od Romaina Moliny, który zresztą nt. reprezentacji Francji jest wiarygodny, a na pewno bardziej od całej reszty dziennikarzy.
0
@tbas kolega też widzę obiektywny i dobrze poinformowany ;) Benzema nagrywał, a to dobre :D
4
@Goscinnie No ok nie nagrywał, ale szantażował nagraniem. Moja wina, moja wielka wina, co nie zmienia faktu że Benzema to po tej aferze nie miał prawa wrócić do reprezentacji, która dodatkowo miał w dupie.
3
@MesQueUnClub96 nie od dziś wiadomo że redaktorzy notatnika mogliby pracować w TVP
3
@MesQueUnClub96 Przecież on taki grzeczny a sam zaczepiał Girouda kiedyś.
4
@MesQueUnClub96 ale o co ta cała dyskusja? na cholere Francji Benzema potrzebny?
To bez niego byli MS
5
@El Madridista. Molina to ten który oskarżył pół świata futbolu a nagle potem przestał cokolwiek mówić?
0
@MesQueUnClub96 12-letni Dodi wyjaśnia towarzystwo, top
0
@MesQueUnClub96 dokładnie ten.