- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1120 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
13
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Kessie
22
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1120 Culés
4
Niektórzy faceci zaczynają się zniechęcać, albo mieć wątpliwości czy uda im się znaleźć miłość życia. Różne są powody, źródła kompleksów, jak choćby wzrost.. Ale nie traćcie nadziei. Ku pokrzepieniu serc, przedstawiam historię pewnego niewysokiego człowieka, który znalazł miłość:
Oto Anton Kraft, liczący 134 cm wzrostu 60 latek, któremu udało się znaleźć miłość życia - czarnoskórego, transpłciowego faceta po zmianie płci, China Bell.
Nie możesz znaleźć miłości, tracisz nadzieję? Bez obaw, być może twoja miłość jeszcze nie zmieniła płci! :D
5
@siuuu A tak na poważnie, co tu się odj*bało to ja nie wiem
4
@siuuu Bardzo zachęcająca perspektywa, musiałeś pokrzepić wiele samotnych serc.
8
@siuuu no to @VegetaPolska mamy dla Ciebie juz miłość.^^
2
@siuuu będę rzigał
3
@Lionel_Messi10 dla niego czeka już @AnnaMarianna tylko chłop boi się do niej napisać :)
6
@siuuu może lizać śledzia na stojąco xD
4
@ranger3120 w tym wypadku to nie wiadomo czy nie węgorza
3
@siuuu No i wszystkiego dobrego im życzę, podobnie jak @VegetaPolska i @AnnaMarianna
2
@Explode ona niedostępna cały czas jest...
1
@siuuu czytając początek myślałem że z Messiego się nabijasz :)
0
@siuuu kiedyś można było takich w cyrku oglądać. Karzeł ma przegwizdane, bo się taki urodził i nie ma co się śmiać, ale za bamboleo to można brać bilety
0
@Kozinho. Przypomniało mi się, że kiedyś grubych w cyrku pokazywali: https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_TvG4IxmtnnALnSWUvqGBLx7Q2JhyC3sQ,w400.jpg
a dziś taki by nawet spojrzenia na ulicy nie przyciągnął.