La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 952 Culés

0

Maroko pewnie lepiej będzie zamykać przestrzenie i taki Ramos będzie miał trudniej, a przy wrzutkach na busa lepiej mieć takiego Ronaldo. Jednakże pewnie Ramos ma zapewniony pierwszy skład z Marokiem. A nawet jak Maroko dobrze się zamknie to Bruno czy Bernardo strzeli z laczka z dystansu. Cóż, trzeba się szykować na półfinał z Portugalią, tak jak w 1966 i 2006 kiedy również wyszli z pierwszego miejsca w grupie

0

@barcelonaLM Wydaje mi się, że Maroko nie da rady tak zamykać przestrzenii jak z Hiszpanią, przynajmniej nie na 120 minut. Jak wytrwają 90, to już może być ich sukces.

0

@barcelonaLM Szwajcara grała mocarnie z Brazylia,ale dzisiaj to nie wiem co się im stało.
Anglia/Francja przypuszczam,że by pykly z 4 do zera dzisiejszych Szwajcarów.

Francja ma skrzydła jak Ferrari,więc jak w masło by wchodzili.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?