La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 991 Culés

6

Oby Portugalia nie wygrała mundialu nie przeżyłbym tego, że mental ma MŚ, a Messi nie.

2

@barcanawieki MŚ udział znikomy,co innego jak by ich poprowadził. Teraz to dziadek i nikt go nie chce

1

@Sysia11 ale będzie w trofeach

0

@Sysia11 Taki mały plus

4

@Sysia11 nikt o tym nie będzie pamiętał za ileś lat. Trofeum to trofeum

2

@Sysia11 Co z tego, że będzie miał znikomy udział jak jego zdjęcie z pucharem i tak obiegło by cały świat.

0

@PatrychoO Nikt nie będzie pamietał?
Raczej się pamięta kto ciagnał na MŚ i jak grał.
Zresztą co oni już wygrali? Francja/Anglia plus jeszcze finał a do tego Maroco.

0

@Kuba_1 No to by miała, Giroud też ma i co.

0

@Sysia11 Bedą pamiętać nieliczni

0

@adi7adi8 Nieliczni? Już teraz cały świat wie,że Ronaldo nie gra bo jest słaby.
Pod postami jak piszą o nim to są śmiechy itp.
Co innego jak by miał dobry sezon,śmietankę spije Bruno lub ktoś inny,ale i tak myślę,że Mundialu nie wezmą

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?