La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 745 Culés

8

Kiedyś to było,Rosja w NATO.Olek rozluźniony.
https://x.com/tylko_prawda_/status/1496398725740179457

konto usunięte

1

@urbipl Oby nigdy ten dzień nie nadszedł, że "Rosja będzie w NATO" bo można to dwuznacznie interpretować.

10

@urbipl z jednej strony najbardziej bezstronny prezydent w historii III RP, ale to jak nas kompromitował swoim alkoholizmem + to, że był to Komuch..ech. mieszane uczucia. Tak po prawdzie to Lech Kaczyński zły nie był. Do dzisiaj Gruzini są mu bardzo wdzięczni za to, co dla Nich zrobił.
Nie mylił się co do Ruskich.

0

@michal26 No tu się zgodzę Lech był chyba najlepszym prezydentem z tych w po komunizmie no ale konkurencja straszliwie słaba, tylko olek na plus ale minusy wymieniłeś.

0

@Gall no tak. Konkurencja wybitnie słaba.
Wałęsa - najgorszy prezydent ever. Serio...dramat. ani elokwencji, cholernie skorumpowany (słynne ułaskawienia za 100k$), wynik wyborczy w 95 mówi wszystko.
Kwachu - pijus, prorosyjski (a i tak za jego kadencji weszliśmy do NATO i do UE!!!), Komuch, ale zły naprawdę nie był, jako taki. Dlatego, gdyby nie jego alkoholizm i przeszłość (bo nie odciał się od kolegów i dalej różne machlojki robili), to byłby najlepszym prezydentem Polski.
Lech Kaczyński - w przeciwieństwie do brata, naprawdę dobry człowiek. Po prostu. Umiał czytać różne zagrania w.materii geopolitycznej. Bardzo dobrze zareagował na inwazję Rosji na Gruzję. Zginął w katastrofie (i mówiąc szczerze? Wyśmiewałem szurów, którzy wieścili zamachy, ale cholera wie jak faktycznie było).
Bronek Komorowski - Ty szogunie! WSI za jego kadencji (a właściwie ludzi z WSI) mieli się bardzo dobrze. Dbał o interes swoich ludzi. Kompromitował nas na arenie międzynarodowej. Najgorszy po Wałęsie.
Duda - prezydent mem. Wizerunkowo, za granicą? TOP. Jednak jest bardzo uległy wobec PiSu i to jest jego problem. Jego i nasz w sumie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?