- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 744 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
29
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 744 Culés
15
Ciekawe co się stanie z zabranymi autami pijanym. Pewnie już jacyś znajomi znajomych zacierają ręce, jak będzie można zarobić. A ludzie to jeszcze popierają. To tak jak było z podatkiem cukrowym. Tu była masa która to popierała. Bo to dla zdrowia.
1
@koksik2700 Obajtek już pewnie szykuje sieć komisów aut używanych
3
@koksik2700 Szczerze mówiąc to mnie nie obchodzi co sie z tymi autami stanie, może se je nawet Kaczyński sprzedawać na Ukraine. Jeśli to ma spowodować że pijani kierowcy nie będą mieli czym jeździć to prosze bardzo.
4
@koksik2700 Na logikę to auta na publiczną licytację,a wpływy na fundusz dla ofiar poszkodowanych w wypadkach spowodowanych przez pijaków. Ale wiadomo, że to tak nie będzie
0
@Striker no a na przykład mąż ma auto, jedzie nawalony i zabierają je. Czy żona która używała tego auta do transportu dzieci, do dojazdu do pracy itd. ma cierpieć przez głupote męża? Oczywiście hipotetycznie. Jest jakis taki przypadek jakoś uwzględniony w tej ustawie, orientuje się ktoś ?
0
@The Game 10 podejrzewam że będzie możliwość ubiegać się o zamianę konfiskaty auta na grzywnę o równowartości samochodu. A odpowiadając na pytanie: oczywiście że będzie cierpieć za głupotę męża. Tak samo jakby cierpiała gdyby go wylali z pracy czy poszedł do więzienia. To coś nowego że małżonkowie odpowiadają za siebie? Chyba nie
0
@Striker dla mnie to chore, to tak samo jakby mąż ukradł coś że sklepu a grzywnę dostała ona i on. Każdy ma swój światopogląd ale dla mnie konsekwencje powinien ponosić sprawca a nie powinno to siegac osoby która nie była w to zamieszana. Równowartość samochodu brzmi okej.
0
@The Game 10 Przecież lekką ręką jakieś 95% małżeństw w Polsce ma wspólny majątek i dosłownie za każdym razem płacą za to razem. Jak stary dostanie mandat to płaci ze swojego kieszonkowego? No nie, płaci za to budżet rodzinny. Tak samo jak małżonek straci prace to przeciez żona nie podskakuje zadowolona żę ona przecież swoją prace ma nadal bo cała rodzina będzie miała mniej pieniędzy a nie tylko mąż :)