- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1399 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
3
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
9 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1399 Culés
0
Naród Polski nasz rząd, dziennikarze, ludzie znani jest ich setki tysięcy, my jako kraj jesteśmy do zaorania tyle gówna co ja dzisiaj przeczytałem po tym wybuchu to do końca życia już nie przeczytam my jako naród nie mamy żadnych szans na normalne życie nie przez Rosje, ale przez samych siebie, miliony ekspertów wypowiada się co tu teraz zrobić, partie polityczne już zaczęły grę że to wina tych, a tamci że wina tamtych i tak kurwa w kółko. Na prawdę jesteśmy narodem tępym mamy rząd nieudaczników, złodziei, krętaczy i starych dziadów, a najlepsze jest to że w sumie nie ma na kogo głosować ale nie można na pewno głosować na obecną władze bo ja maja 26 lat nie mam żadnych szans w tym kraju, niech to wszystko pierdzielnie i zacznie się od nowa bo to co się dzieje w tym kraju od dawna już nie jest normalne i my sami to sobie robimy i nasz "wódz" 75 Jarek z kotem taki człowiek jest głową Państwa 38 milionowego......... Zastanówmy się jak to zmienić bo będzie za późno
0
@kiper09 Niestety większość narodu,to barany idące za nurtem propagandy w Tv.Wystarczy spojrzeć nawet na LR.Jeśli chodzi o Jarka,to on dawno już nie jest żadnym wodzem.Rządzi Morawiecki.Kaczor odwraca uwagę i cała niechęć skierowana jest na niego.
2
@kiper09 nie przesadzaj zreszta to opisales mozna napisac o kazdym narodzie ludzie tak naprawde nie roznia sie tak bardzo nawet jezeli mieszkaja dlaeko od siebie. A to co przeczytales to zwykla niedojrzalosc i zaslepienie polaczona brakiem empati okrszone checia bycia fajnym w internecie.
Bedzie dobrze